Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mutlu bir gün

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Kadın Mesaj Sayısı : 196
Rp Partneri : cık cık yok yok xD
Mücadelede Tarafı : Kaulıtz Ailesi
En Belirgin Özelliği : profesörüm

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 10:41 am

Ashley en eski arkadaşını bulduğundan çok sevinçliydi.Bağıran brakaya gelmişti.Biraz kafasını dinlemek istiyordu.''Kırmızı şarap alabilir miyim''dedi ve çantasından eski bir defter çıkardı.Asasınıda çıkardı defter kilitliydi birşeyler mırıldanarak kilidi açtı.Bu Isb 'nin günlüydü.Bir sayfasını açtı ve okumaya başladı :
bugün hayatımın en mutlu günü sevgili günlüğüm.Hogwarst'taki ilk günüm.Ve ben artık bir öğrenciyim.Bu ilk günümde ilk arkadaşım Dabie olmuştu.biliyor musun onun ikinci adı Dakoto'ymuş.Sadece en sevdiği insanlara ikinci adından bahsedermiş.Ben ikinci adını biliyorum bana değer veriyor mudur sence.Dakoto ile mutlu günlerin bizi beklediğine inanıyorum onu çok seviyorum........
defterde bunlar yazıyordu.Ve daha fazlası Ashley okumaya devam etti.Dalmış gidiyordu.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Kadın Mesaj Sayısı : 369
Rp Partneri : CıxCıx yok XD
Mücadelede Tarafı : Devilish Dabüüküde XD
En Belirgin Özelliği : B.Değiştirme prf.//Mdr. Yrd// Gry. Srmls. Yeterlimi XD

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 10:52 am

"kahretsin.... "

Deb saatlerdir ; Sabah Çatlak kazandaki odalarına giren ve deb'i görünce kaçan gizemli , siyah cüppeli Adamın peşinden koşuyordu.Onu bağıran barakaya kadar takip etmişti ama Şimdi onu kaybetmişti. Gizemli adam'ın bağıran barakaya girdiğini düşündü ve hızla içeri daldı.İçeride kimse yok gibiydi. ve gayet ürkütücü bir hava vardı.Deb dikkatli bir kaç adım attıktan sonra ileride Isabella'yı gördü.Herşeyi bıraktı ve Isa'nın yanına gitti

"Selam .. Ne yapıyordun burda"

dedi...Ama Gözleriyle hala o adamı arıyordu..

Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 10:59 am

Isb başını kaldırmadan aniden günlüğünü kapattı ''Ohh''diye derin bir nefes aldı.''Sen miydin Dako.Ödümü patlattın''dedi ve asasıyla kilit++kalkan büyüsünü yaptı.''Nasıl gitsin her zaman ki gibi matrak gididu ki seni buldum.''dedi gülerek.''Sen neler yapıyosun.Birini arıyor gibisin dedi etrafına bakındı ya birini arıyor yada birinden kaçıyor gibi bir hali vardı.''Dako kardeşin beni pek sevmedi galiba''dedi.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 11:06 am

"Bende iyiym"
Dedi gülümseyerek.Aslında hala telaşlıydı.Ama nasılsa artık adam gitmşti ve endişelenmenin anlamı yoktu.
"Yoo birini aramıyorum sadece öylesine etrafa bakıyordum"
dedi. daha sonra kardeşi ile ilgili soruya da gülümsedi ve
"aslında kardeşim seni ilk defa gördüğü için öyle davranıyor. yani o daha 11 yaşında ve biz okula giderken seni hiç görmemişti.... Eee sen neler yaptın görüşmeyeli "
dedi.

Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 11:10 am

''Hiç naapbilirim ki sihir kitabını karıştırıyodum canım''

dedi günlüğünü masanın üstünden alıp arkasına saklayarak.
''Hem kardeşinede hak verlim.Bu arada küçük hanımı dersime mutlaka bekliyorum.Ben onu en son 1 yaşındayken görmüştüm.Seni ve onu tanımak biraz zor oldu''dedi ve gülümsedi çantasını arkdan açmaya çalışıyordu ki günlük ''patt'' diye elinden kaayrak yere düştü.İlk önce korkan Ash günlüğü hemen yerden alıp çantasına attı.Deb'in farketmesinden korkuyordu.Gerçi ses çok şiddetli çıkmıştı.Duymaması için sağar olması gerekti.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 11:20 am

Debbié sakin sakin ashley'i dinliyor ve etrafına bakınıyordu.Aslında aklında hala o adam vardı.Adam belki burda değildi ama ya kardeşinin yanına gider ve ona zarar verirse diye düşünüyordu.o sırada çok güçlü bir "patt"sesi gelmişti.
"O ses neydi öyle"
kafasını ash'e çevirdi ve cevap beklemeye başladı..
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 11:25 am

Isa çok korkmuştu.''ne sesi canım ben ses filan duymadım.Hem duysam bile dışardan g-gel-gelmiş-gelmiştir canım.Hıı bu arada sen ne içersin sanada kırmızı şarap sölim mi''dedi telaşla.Yüzünde korku ifadesi vardı.ifadesini düzeltmeye çalıştı.''biliyor musun öğrencilerin binaları belli olmuş.Ama birkaç kişinin okul açılınca belli olcakmış.''diyerek konuyu dağıtmıştı ama yalan sölediğini ve konuyu dağıtmak istediğini deb anlamış gibi görüüyordu.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 11:31 am

Deb ashley'e fazla inanmamıştı o sesin ondan geldiğini adı gibi biliyordu.
"yok saol ben bişi içmem yani şimdi içmek istemiyorum.. "
dedi. ashley'in yüz ifadesi gerçekten komikti ona bakıyor ve çaktırmadan gülüyordu..
"evet bende öle birşey duymuştum.. demekki doğruymuş.."
dedi.
"ya bişi sorcaktım okul ne zaman açılcak bir fikrin varmı canım"

Elisabeth A. Weasley
1.Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
Elisabeth A. Weasley

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 11:55 am

Eva bağıran bırakaya zorla girmişti.Ablasını görmüştü.''Isabel,Abla ''diye bağırmıştı.Sonra koşarak ablasının yanına gitti.Boynuna sarıldı.''Seni uzun zamandır görmüyorum mektupta göndermedin.Eşyalarımı almak için Çatlak kazan'a geldim ama yoktun.Nerelerdesin sen?''demişti gülerek.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:04 pm

Isa kardeşini görmüştü.1 aydır sesini duymuyor ve onu görmüyordu.''Minik kurabiyem nerelerdeydin'' diyerek ona sarılmıştı.''Sana mektup gönderdim baykuşu bna geri göndermedin mi.Hem bana hesap soracağına kendinize bakın küçük hanım bana baykuş geliyor ama aileden.Büyücü Lessa'nın şatosunu hep dağıtmışsın.Bayan Auila ne yapıcak şimdi.Bunları düşünen yok tabi.''diye biraz kızmıştı kardeşine.Sonra dayanamadı ve ''Miya beni çok üzüyorsun ama senin iyiliğini istiyorum tatlı meleğim''deyip ona tekrar sarılmıştı.Ve ardından Deb'i göstererek ''bak bu Dakota ablan.benim en iyi arkadaşım sen onu gördüğünde henüz 1 yaşındaydın''demişti.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:10 pm

Deb mutlu aile tablosunu bozmayarak araya girmemişti ve onları izliyordu. içinden "acaba dün bizde bölemiydik" diyor ve gülüyordu.O sırada ash deb'i kardeşiyle tanıştırmak istedi deb de karşılık verdi
"selam miya ben debbié yani dakota.. memnun oldum tanıştığımıza .."
dedi ve gülümsedi.
"ash dikkat ettimde siz neden birbirinize benzemiyorsunuz ... yani sen kumral kardeşin sarışın ."
dedi ve tekrar gülümsedi.
Elisabeth A. Weasley
Elisabeth A. Weasley

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:14 pm

''Merhaba bende Miya ee tanıyosun yani sölemem gerek yok ama neyse''dedi Eva bencil bir tavırla.

''evet ben ablama ablamda bana benzemez ama ablamın teni sonradan değişti.Yani oda biraz sarışındı.
''Benden güzel olmasında''dedi ve yapmacık bir gülümsemeyle güldü.Tavırlaıda belliydi zaten ve devam etti.
''bazen beni yolda buldular sanıyorum ben Weasley ailesinin huylarını taşımamda''dedi
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:18 pm

''Evet Dakoto Miyam ile hiç birbirimize benzemeyiz.''dedi ve ardından gülümsedi.Kardeşine dönerek ''Ne bu tavırlar.Arkadaşımla nasıl böyle konuşursun''dercesine bakmıştı.Debiye döndü.''Sen onun kusuruna bakma Doku onun tavırlarını hala çözebilmiş değilim''dedi ve kardeşine masaya oturmasını söledi.Kardeşinin bavullarınıda kenara koydu.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:23 pm

Deb olanları izliyordu.Miya aynı kardeşi gibi biriydi.Ashley'in söylediklerine güldü ve
"sorun değil ben alıştım .. hatırlasana dün kardeşimin yaptıklarını"
dedi ve gülmeye devam etti.
"Eee söyleyin bakalım küçük hanım binanız belli oldumu?"
Miya'ya aynı onun yaptığı tavırlar gibi tavır yapıyor ve gülüyordu..Şu an güzel zaman geçiriyordu fakat kardeşininde burda olmasını çok isterdi...
Maynard J. Lotthenburg
Astronomi Profesörü ve Müdür
Maynard J. Lotthenburg

Erkek Mesaj Sayısı : 902
Rp Partneri : Marissa Isabel Gaunt

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:47 pm

Bill Bağıran Baraka'ya girdi ve ilerdekileri gördü ve yanlarına gitti.Bir sandalye aldı, oturdu selam nasılsınız? dedi.
Misafir
Misafir

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:52 pm

Regulus İleride Oturanlara İyice Bir Göz Gezidrdi.Bunlar Bizim Okulda Çalışankar Ve Öğrencilerdi.Ama Burada Ne İşleri Vardı.Yanlarına Gitti Ve''Nasılsınız?''Diye Sordu
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:54 pm

Deb kendi kendine gülerken brinin geldiğini farketti.Bu dün çatlak kazan'dan aniden giden çocuktu.Fazla bi tanışmışlığı olmadığı için gülmeyi kesti ve
"selam"
dedi.Çocuğun dış görünüşü en az deb kadar değişik'ti.Deb çocuğun giysilerini inceliyordu.Büyük ihtimalle çok pahalı şeyler giymişti..
O sırada biri daha geldi deb kısık sesle
"ee yokmu başka gelen.."
dedi.Kimse duymamıştı ki hiç kimse birşey dememişti.
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 12:59 pm

Bill içeri giren adamada " selam, ee nasılsınız?" diye sordu ve ayakkabısını düzeeltti.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:10 pm

Deb hala giysileri incelemekle meşguldu.O sırada gözüne Kolye çerptı.Deb takılara bayılırdı.Kolye tasma kolyelerden di ve üstünde bir kuru kafa vardı
"kolye güzelmiş ...nerden?"
dedi.Yarı soğuk bir tavırla..
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:17 pm

Bill hemen cevapladı : " hıı.. kolyemii..Kolyeyi ben kendim tasarladım, inanılmaz bir zorlukla valla, bi' senede bitirdim " dedi.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:20 pm

Deb hala inceliyordu.Bir sürü güzel takıya sahip biriydi .Ve takıların hepsi gothic takılardı.O sırada bi cevap geldi.Deb şaşırdı
"hadi yaa.. Bu arada ben debbié.. ve saçlarda süpermiş yani "
dedi soğuk bir gülümsemeyle.
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:24 pm

Bill'de onun saçlarını izliyordu-ki Deb:" Bu arada ben debbié.. ve saçlarda süpermiş yani " dedi ve Bill yanıtladı"çok sağol, seninde öyle mavi mavi " dedi gülümsüyerek.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:29 pm

Deb gülmeye başladı
"aslında saçlarımın hiç bir zaman belli bir rengi olmamıştır sıkıldıkça renk değiştiririm"
dedi.Eliyle bir tutam saçı önüne aldı ve incelemeye başladı.
"bu gün baya bi maviymiş saçlarım"
dedi tekrar gülüyordu.bir an duraksadı. ayağa kalktı.
"kaşındaki pearcing mi? "
dedi ve yine incelemeye başladı.
Elisabeth A. Weasley
Elisabeth A. Weasley

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:31 pm

''Hadi abla kalkalım''diye dürtüyordu Eva Ashley'i.Sıkılmıştı.Bu arada cevap vermeyi unutmdı.
''Sorunuza cevap vermdim Hufflepufflıyım.Bu arada kardeşiniz olduğunu yeni duydum adı ne ve hangi binada''dedi ve saçını geri atarak gözlerini devirdi.bir yandanda ablasını çekiştiriyordu.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Mutlu bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Mutlu bir gün   Mutlu bir gün Icon_minitimePaz Kas. 18, 2007 1:33 pm

Deb miya ya cevap verdi
"kardeşim Ashley S. Devilish slytherin'li "
dedi gülümseyerek.

Mutlu bir gün
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki