Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Asa Satın Alma(rp in)

+2
Pheobê Jane Kaulitz
Maynard J. Lotthenburg
6 posters
YazarMesaj
Maynard J. Lotthenburg
Astronomi Profesörü ve Müdür
Maynard J. Lotthenburg

Erkek Mesaj Sayısı : 902
Rp Partneri : Marissa Isabel Gaunt

Asa Satın Alma(rp in) Empty
MesajKonu: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 3:08 pm

-Buradan istediğiniz Asayı alacaksınız...-

~Not~ Asaları 'Rp' yoluyla alacaksınız...
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Kadın Mesaj Sayısı : 196
Rp Partneri : cık cık yok yok xD
Mücadelede Tarafı : Kaulıtz Ailesi
En Belirgin Özelliği : profesörüm

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:53 pm

Wendy içeri girdi.Asası kırılmıştı.Zaten bavulların arasına sıkıştırırsa olucağı buydu.Kardeşine dönü.''Bill bana Dikenli Defne Ve Anka Teleği Asa ile Abanoz Ve Tek Boynuzlu At Kılı Asa verir misin''dedi ve kendi kırılmış asasını göstererek ''benim ki bavuldaki eşyalardan bu hale geldide''dedi ve asasını bekledi.
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 7:46 pm

Bill esyalari duzenlerken kapidan Wendy geldi.Elindeki kirik asa dikkatini cekerek " meraba Wendy, Dikenli Defne ve Anka Telegi asa ile Abanoz ve Tek Bynuzlu Atkili asa mi...Hemen veriyorum " dedi. Ilerdeki buyuk kutulardan bulmaya calisti asalari arakende" asana uzuldum, bu seferkine dikkat et! Aslinda kirilcaklarini sanmam ama sen yinede dikkat et...Ha buldum " dedi," bu Dikenli Defne ve Anka Telegi asan ile buda Abanoz ve Tek Boynuzlu at kili asan " dedi ve kutudan cikararak Wendy'e uzatti " al bakalim yeni asalarin, dikkat tamam mi " dedi.

~out~bide bu asalarini rp out'a da yaz tamam mi Wendy...
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Kadın Mesaj Sayısı : 196
Rp Partneri : cık cık yok yok xD
Mücadelede Tarafı : Kaulıtz Ailesi
En Belirgin Özelliği : profesörüm

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 7:52 pm

''Sağol Bill.Bir dahaki sefere dikkatli olucam emin ol''dedi ve gülümsedi.Asalarını aldı.Ve ''Görüşürüz Bill''dedi el sallarayarak çıktı.

out: tamam
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 7:57 pm

Bill, Wendy'nin asasina bakarak " bence güzel asalar " dedi ve " tamam Wendy gorusuruz " dedi, el salladi arkasindan .Kutulri yerlerine koymak icin ardiyeye girdi.
Bridget Iris Grawloat
2.Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
2.Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Bridget Iris Grawloat

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 8:09 pm

Bridget ağır adımlarla içeri girdi. Raflara yerleştirilen tozlu, ince kutuları dikkatle inceledi. Hepsinde bir asa vardı. Ama o kararını önceden vermişti...

"Akçaağaç Ve Tek Boynuzlu At Kılı Asa almak istiyorum..." diyerek gülümsedi.

...

Asasını aldıktan sonra teşekkür edip çıktı...

Rp out: Araya çok kişi girmiş ben çıkmıştım yeniden yazmıyım dedim, editleyip ekledim:clown:

En son tarafından C.tesi Ara. 22, 2007 7:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 8:27 pm

Bill iceri giren genc bayana bakti " buyur genc bayan " dedi ve genc bayan " Akçaağaç Ve Tek Boynuzlu At Kılı Asa almak istiyorum. " dedi.Bill raflardan asayi aradi.Tekerlekli merdivenine cikti ve ustlerdeki bir raftan yavasca asa kutusunu cikartti.Asagiya inerek " guzel bir tercih yaptin iyi bir asadir " dedi ve kutunun icine bakti ve disariya cikarak " iste asan, buna guzel bak! " dedi kutusuna koyarak genc bayana uzatti. " Al bakalim" dedi.
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

Kadın Mesaj Sayısı : 315
Rp Partneri : .._Yok=(_..
Mücadelede Tarafı : Potter ailesi
En Belirgin Özelliği : Gryffindor=sonunda 2 olduk=)

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 8:46 pm

Ginny içeri girdi...Dükkan oldukça kalabalık görünüyordu..etrafına şöyle bir göz attı..''meraba!!''dedi içten bir gülümsemeyle...
etrafındaki kişilere bakarak hepsine...''meraba''dermiş gibi başını salladı..
''Dikenli defne ve anka teleği asa ile abanoz ve tek boynuzlu at kılı asa istiorumm''

''biz asayı değil asa bizi seçer'' sözü geldi aklına birinden duymuştu ama aklına gelmiyordu...söleme gereksinimi duymayıp asalarını almayı bekledii...
http://hponline.phpbb24.com/forum/index.php
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 9:46 pm

Bill kapidan giren ogrenciye bakarak istegini soyledi " peki hemen geliyor " dedi ve ardiyeye girdi.Raflardan bakarak asayi bulup, kutuyla cikti. " buyrun ogrenci hanim asalariniz gule gule kullanin" dedi ve asalari ogrenciye uzatti.
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

Kadın Mesaj Sayısı : 315
Rp Partneri : .._Yok=(_..
Mücadelede Tarafı : Potter ailesi
En Belirgin Özelliği : Gryffindor=sonunda 2 olduk=)

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimePerş. Ara. 13, 2007 9:50 pm

Ginny ''teşekkür ederim''_''sihirli günler,mutlu büyüler'' dedi ve gülümseyerek çıktı...
http://hponline.phpbb24.com/forum/index.php
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 5:34 pm

Bill genc bayanin hos teklifi uzerine " gorusuruz! " diye ekledi.Bill biraz iceriye bakindiktan sonra eline asasini alarak etrafi silmeye basladi, isi bitince ardiyeye tekrar girdi.
David Unicorn

David Unicorn

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Rp Partneri : Jojo Weasley
Mücadelede Tarafı : Unicorn
En Belirgin Özelliği : Profesör

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:36 am

David "Merhaba" diyerek içeri girdi.Biraz sıra olduğunu gördü ve biraz bekledikten sonra sıra bitti.Sonra David asası için"Abanoz ve Tek Boynuzlu At Kılı Asa ile Söğüt ve Anka Teleği" dedi ve beklemeye koyuldu.
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 12:15 pm

Bill istek uzerine " peki, asanizi getiriyorum " dedi.Ve ardiyeye girerek asalari bulmaya calisti.Yerler belliydi hemen aslttaki raftan asalari cikarak iceri geldi." buyrun asaniz, gule gule kullanin " dedi.
David Unicorn

David Unicorn

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Rp Partneri : Jojo Weasley
Mücadelede Tarafı : Unicorn
En Belirgin Özelliği : Profesör

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 12:45 pm

David "teşekkürler" diyerek oradan ayrıldı
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 3:40 pm

Onur İçeri Girdi Ve "Unicorn Tüylü Asa ve Söğüt ve Anka Teleği Asa İstiyorum" dedi
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 5:27 pm

out: Kaan Rp'ni uzun tut...
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

MesajKonu: Geri: Asa Satın Alma(rp in)   Asa Satın Alma(rp in) Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 1:35 pm

Hava oldukça güzeldi.Okul tatil olmuştu ve sabırsız Anna okul alış-verişi için tutturmuştu.Annesi her ne kadar istemesede Anna yüzünden erken alış veriş yapmak zorunda kalmıştı.Bu bahaneyle Amy, uzun zamandır düşlediği Dikenli Defne ve Anka Teleği asadan almayı planlamıştı.Annesini zar zor ikna edip, sıkıcı alış-verişten sıyrılıp kendi başına asa almaya gelmişti.Çünkü kardeşinin okula gelecek olması zaten onu stres sahibi yapıyordu.Birde hazırlıklarını izlemek zorunda olmak istemiyordu.Annesi ile yarım saat kadar sonra Madamé Puddifoot'un çay dükkanı önünde buluşacaklardı.Tabi kardeşi herşeyi almak için tutturup annesini oyalamazsa.

Dükkan fazla kalabalık değildi.Çünkü henüz okulların açılmasına epey bir zaman vardı.İçeri doğru ilerledi ama elleri cebinde parasıyla oynuyordu.Biraz ilerledi.Tezgahta duran adamı bir süre süzdükten sonra ''Şey... merhaba, ben Dikenli Defne ve Anka Teleği asa almak istiyorum.'' cebinden birkaç galleon çıkardı ve tezgaha bıraktı.Ardından etrafına göz eterak adamı süzmeye devam etti.Acaba şu an Anna, annesinin canını nasıl sıkıyordu?

Asa Satın Alma(rp in)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-