Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wendy Jane Kaulıtz

2 posters
YazarMesaj
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Kadın Mesaj Sayısı : 196
Rp Partneri : cık cık yok yok xD
Mücadelede Tarafı : Kaulıtz Ailesi
En Belirgin Özelliği : profesörüm

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 7:22 pm

Cancazım odam;
Wendy Jane Kaulıtz Driftwoodbedroom1400sc2
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeÇarş. Ara. 05, 2007 6:07 pm

Wendy odasına girdi.Masmavi gözleri ile etrafa ışıl ışıl bakmaya hazırlanıyordu fakat odasına hiçte umduğu gibi girmemişti.Odasının kapısını açtığında yüzüne rüzgar soğuğu gelmişti.Gözlerini açtığında bunun pencereden geldiği hemen kaynakalnıyordu hemde odası darmadağan olmuştu.Jane bu olanları görünce ''İnanamıyorum''dedi.Pencereyi zar zor kapatmıştı.Odasını toplamaya koyuldu.Ev cinleride ona yardım ediyordu.Parşomen kağıtlarını bir araya toplayan mektuplar,ödev notları vs.diye ayırmışlardı.Wendy'de kitaplığını,yatağını ve dolabını düzeltmişti.Sıra yere dağılmış defterlerdeydi.Wendy bir ''off''çekerek yerdekileri toplamaya başladı.Gözüne bir defter takılmıştı.Altın kaplamalı,işlemeli parlakımsı görünüşlü bir defterdi bu.Eline aldı üstünde ''Wendy Jane Kaulıtzyazıyordu.Ev cinlerine gitmeleri için bir bakış attı hepsi yokolmuştu.Açtı ve okumaya başladı defteri.Çocukluk anılarını anlatıyordu defter içinde.Ama bu defteri ilk kez görüyordu.Aynısını Bill'in odasındada bulmuştu.Üstünde Bill'in adı yazıyordu.Yazılar sayfaları açtıkça beliriyordu.Wendy her sayfasında göz yaşlarını tutamıyordu.En sonunda kitabı bitirmişti.Zamanın nasıl geçtiğini anlamayan Wendy bu defterin gizemini hala bulamamıştı.Böyle bir günlük yazdığını hatırlamıyordu.Defteri kardeşine göstermeliydi.Belki aynısı ondada vardı.Odasını toplamıştı.Defteri yanına aldı gözlerinindeki yaşları sildi ve odasından ayrıldı.Bu gizemi bırakmayacaktı.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 9:46 pm

Wendy çok yorulmuştu.Hogwarts'dan geliyordu ''Bütün gün odanı düzelt Hogwarts'a git öğrenci başvuru listesine bak.Ölüyorum.''dedi ve banyoya girip duş aldı.Daha sonra üstünü giyindi.Yatağına uzandı.Defteri eline alıp düşünmeye başlamıştı.''Acaba Bill bu konuda birşey biliyor mu''dedi daha sonra deferle oynamayaa başladı.Babası ve annesindn uzun zamandır haber almadığı aklına geldi.Balkonun kapısını açtı.Kendine bir çay alarak balkondaki sandalyelerden birine oturdu defteride yanına almıştı.Annesi ve babasını mektup yazmıştı güvercinin ayağına bağlayıp saldı.Çayından bir yudum aldı.Daha sonra üşüdüğünü farkedip içeri geçti.Tekrar yataına oturdu.
Maynard J. Lotthenburg
Astronomi Profesörü ve Müdür
Maynard J. Lotthenburg

Erkek Mesaj Sayısı : 902
Rp Partneri : Marissa Isabel Gaunt

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:01 pm

Bill odasinda Wendy'ninn gecenlerde gelip ama soleyemedigi seyi merak ediyordu.Hazir kimseler gelip gitmiyorken odasina gidip bu konu hakkinda konusacakti.Odasinin kapisini acti ve disari cikip disardan anahtarla kapiyi kitledi.Wendy'nin odasina giderek " TAK!TAK!" kapiyi caldi. " Wendy musahit misin, gelebilirmiyim ?" dedi ve Wendy'i bekledi.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:05 pm

Ashley öyle dalmıştı ki kapının çalmasına irkildi.Bill gelmişti.''Musaitim Bill.Girebilirsin''dedi Wendy duymak istediği seste buydu çünkü kardeşiyle defter hakkında konuşmak istiyordu
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:08 pm

Bill kapinin kolunu cevirdi, acti " Wendy nerdesin " dedi ve daha sonra balkonda oldugunun farkina vardi " Wendy gecen gunki konu hakkinda konusmaya geldim " dedi ve karsisindaki sandalyeye oturdu.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:12 pm

''Bende seninle o konu hakkında konuşucaktım Bill''dedi Wendy ve defteri Bill'in önüne koydu ''Bu defteri bir yerde görmüş olabilir misin yada hakkında birşey biliyormusun?''dedi Wendy ve çayından bir yudum aldı ''Hı bu arada birşey içer misin sevgili kardeşim''dedi Wendy kardeşinin cevabını çok merak ediyordu
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:18 pm

Bill teneddutle " yok...yok ben icmiyecem" dedi," Defter mi " gulumseyerk aslinda bu defterin anne ve babamizin bosanmadan onceki gunlukleri, fotograflari, gecirdikleri ve yasadiklari anilari vardi soze biraz aksayarak devam etti " aslinda Wendy'jim sen bu defterin icini acip okuduysan zaten bunun kime ait oldugunu anlamisindir zaten " dedi.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:23 pm

''Evet kime ait olduğunu anladım fakat annemle babamın boşanmış olduklarını anlayabilmiş değilim.''dedi Wendy sandalyeden kalkarak.Annesi ve babasının boşanmış olduğunu henüz bilmiyordu.Bu defter sayesinde öğrenmişti.''Bunu bana ne zaman söylemeyi planlıyorumdun Bill söyler misin''dedi Wendy annesinin o günden sonra kaybolduğunuda yeni öğrenmişti gözlerinden akan yaşlara mani olamadı fakat hüngür hüngür ağlamayıda sevmezdi
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:33 pm

Bill uzgun kardesine bakarak " aslinda ben solylerdim ama babam oyle demisti bunu kardesinin ogrenmesini istemiyorum demisti.Bende bunu sana soylemedim taaaki su bir kac gune kadar oncesinde zaten sen ogrenmissin.Aslinda anne ve babamiz biz 12-13 yasimizdayken bosandilar, zaten 13 yasimiza kadarda buyuk annemiz bakiyordu bize...Bosandiklari zaman annemiz hastaydi, bu yuzden bizim velayetimizi babama verdi." dedi ve bir soluk aldi.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:37 pm

''Demek ondan hergün babam ve annem iş yüzünden uzakta die beni kandırdınız.Demek bu oyuna büyükannemde dahil oldu öyle mi.Bill hayatımda tek güvendiğim sendin peki bunu bana nasıl yaptın''dedi Wendy gözlerinden hala yaşlar akıyordu.''Aslında bana sölemicektin oda yalandı değil mi Bill.Annemin mektup gönderdiğimde cevap yazan kimdi peki.Ogüzel mektupları kimden alıyordum ben''dedi Wendy aklından kardeşi geçiyordu fakat olmamasını umuyordu
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:42 pm

Bill uzgun bir ses ve tavirla " aslinda o her 2 ayda bir duzenli olarak bir sihir sahesinde hazirlanip sana gonderiliyordu" dedi uzunuyle ve elini Wendy'nin omzuna koydu.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:48 pm

''İnanamıyorum ya bütün ailemi çok seviyorum fakat hepsi bana oyun oynamışlar.Tamam daha mektup istemiyorum biraz önce gönderdiğim mektubu aldılarsa söyle cevap yazmasınlar''dedi Wendy korktuğu başına gelmişti.''Sana ne olursa olsun hayır diyemiyorum.Bana yaptıklarından sonra sana kızamam sen bana doğruları sölemesen bile''dedi ve arkasını dönüp kardeşine sarıldı
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 10:58 pm

Bill aglamamak icin kendini zor tutuyordu " seni seviyorum kardesim ve umarim bu hep oyle olur "dedi ve sarilmayi surdurdu.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 11:03 pm

Wendy ''Bende seni çok seviyorum''dedi ve ardından sarılmayı bıraktı ''Sen delisin biliyorsun değil mi hiç kardeşimi ağlatmim demiyorsun.Hep üzüyorsun hep üzüyosun ama ben sana hiç kıyamıyorum.Niye bu kadar şeker olmak zorundasın''dedi ve güldü göz yaşlarını sildi
Maynard J. Lotthenburg
Maynard J. Lotthenburg

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 11:32 pm

Bill tebessumle " bak bak bana ne diyor kardesim " dedive gidiklamaya basladi " Wendy bu arada ben gidyorum tamam " dedi ve onu optu kapiyi acarak disari çikti.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Wendy Jane Kaulıtz Empty
MesajKonu: Geri: Wendy Jane Kaulıtz   Wendy Jane Kaulıtz Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 11:36 pm

''Gerçekten delisin sen yalan filan söylemiyorum''dedi Wendy gerçektende gıdıklanıyordu.Gülmeye başlamıştı ''Tamam iyi geceler kendine iyi bak''dedi ve defteri çekmecesine koyup kilitledi.Yatağının üzerine oturdu.

Wendy Jane Kaulıtz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» =>>>Wendy Jane Kaulitz<<<=