Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

_*-~ Dinlenme Salonu _*-~

3 posters
YazarMesaj
Melody Y. Black

Melody Y. Black

Rp Partneri : Gerçek hayatta da yuk burda da düşnmüyorum :D
En Belirgin Özelliği : Muggle Blimleri Prf. // Müdür Yardımcısı

_*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Empty
MesajKonu: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 7:48 pm

RPOUT: Prfsörler burada dinlenebilir dertlerini paylaşabilirler..Wink
Melody Y. Black

Melody Y. Black

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:05 pm

Melody odasından çıkıp dinlenme odasına doğru yürümeye başladı. Okul daha yeni açılmıştı ve de kendisi de yeni müdür yardımcısı ve profesör olduğu için tempoya zor alışmaya başlamıştı. Bir yandan kayıtları sürdürüyor bi yandan da okulla uğraşmak onu zorluyordu...

İçeri girdi. En yakın koltuklardan birine kendisini attı. İnşallah biri gelir diye düşünüyordu ki birden kapı açıldı...
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Kadın Mesaj Sayısı : 369
Rp Partneri : CıxCıx yok XD
Mücadelede Tarafı : Devilish Dabüüküde XD
En Belirgin Özelliği : B.Değiştirme prf.//Mdr. Yrd// Gry. Srmls. Yeterlimi XD

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:12 pm

Deb Sabahtan beri bir oraya bir buraya gidiyordu.Bunu mugglelar gibi yürüyerek yapmasa da çok yoruluyordu.Sabah'ın erken saatlerinden beri Mdr.Yard. odasında öğrencilerin işleriyle uğraşıyordu artık çok yorulmuştu biraz dinlenmek için dinlenme odasına girdi.Karşısında gerçekten çok güzel ve seksi bir kadın duruyordu.Ona gülümsedi ve yanına oturdu
"Sihirli akşamlar ben Debbié Aritmansi profösörüyüm"
dedi elini uzatarak.Ve kadını incelemeye başladı.Taş gibiydi maşşallah Very Happy
Melody Y. Black

Melody Y. Black

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:19 pm

"Sihirli akşamlar ben Debbié Aritmansi profösörüyüm"

Ses çok tatlı gelmişti Melody'nin kulağına. Birden kanı kaynamış gibiydi. Elini narince kendine uzatılan ele doğru uzattı...

" Merhaba . Ben de Melody Yellow Black. Muggle Bilimleri Profesörü ve aynı anda da Müdür Yardımcısıyım... Memnun oldum.. "

Debbié 'nin yanına oturması için koltuktan biraz yana kaydı ve oturuşunu izledi. Melody ondan çok etkilenmişti...
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:25 pm

"Müdür yardımcısımı? .... demek benimle birlikte çalışan güzel bayan sizsiniz ... Memnun oldum bende.."
dedi ve tekrar gülümsedi.Deb onunla birlikte yardımcılık yapıcak kişinin daha kibirli soğuk sert biri olarak hayal ediyordu.Melodynin onunla birlikte çalışması çok güzel birşey di.Artık Şu koskocaman Okulda Deb'inde bir arkadaşı vardı.
"Aslında sizli bizli konuşmayı pek sevmem.... kibarlık olsun dedim ama dayanamıyacağım daha fazla....Very Happy Biraz kendinden bahsetsene melody ... Kaç yaşındasın nerden geliyorsun vs. vs."
Deb merakla cevap bekliyordu.

Melody Y. Black

Melody Y. Black

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:30 pm

Aslında sizli bizli konuşmayı pek sevmem.... kibarlık olsun dedim ama dayanamıyacağım daha fazla....Very Happy Biraz kendinden bahsetsene melody ... Kaç yaşındasın nerden geliyorsun vs. vs."

Melody Debbié'e tamamiyle kanı ısınmıştı.

" Ahh ben de nefret ederim .. Seninle iyi anlaşıcağız. Ben.. 21,5 yaşındayım Very Happy Londra'da bir evim var.. İşte öyle.. Muggle hastasıyım.. Kitap okumaktan da çok zevk alırım.. Peki ya sen ?
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:36 pm

"Ben Daha 19 yaşındayım.. Sanırım biraz küçüğüm ... Very Happy Okuduktan sonra hemen profesör oldum yani biraz şans da varmış bende Very Happy Neyse bir malikanemiz var bizimde .. aile olarak ... Japon yemeklerine var uzak doğunun herşeyine bayılırım.. Öyle işte "
Dedi gülerek.Çok konuştuğunun farkındaydı hep çok konuşmuştu zaten.Elinde tuttuğu küçük beyaz çantasından koca bir şişe su çıkarttı ve melody'nin şaşkın bakışları arasında kana kana içti.
"ya çok konuşuyorum ya ondan böyle her zaman susuyorum"
Dedi ve bu sefer kahkaha atmaya başlamıştı.Melody ile gerçeknten çok komik şeyler yaşayacağını hissediyordu.Onu daha ilk gördüğünden beri çok sevöeye başlamıştı....
Melody Y. Black

Melody Y. Black

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:43 pm

" Sorun değil. Ben de acayip konuşurum ve de ayrıca çok sakarımdır. Günlük yaşantımdaki en çok kullandığım büyü REPARO oluyor. "

Gülmkten karnına ağrılar girmiş bir şekilde o da masaya doğru gitti ve de bir bardak su aldı yerine geçti.

" Ben de içicem çok susadım "

Bir dikişte bir bardak suyu bitirdi. Tam yerine koymak için kalktığında bardak elinden düştü ve parçalara ayrıldı. Melody artık pes etmişcesine Debbié baktı ve güldü. Asasını cebinden çıkarıp

" Reparo ! " dedi ve bardağı elinden alıp masaya koydu.

" Eee.. Debbié. Gerçekten de gençsin. Benden bir yaş küçüksün. Ben de senin gibiyken başladım Muggle Profsörlüğüne. Başka bir ülkeden geldim buraya. Sen nerde yaşıyorsun peki ? "
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:50 pm

Deb Gülerek Melody'e bakıyordu.Gerçekten çok sakardı .... en az deb kadar Very Happy . Deb sonunda Gülmeyi kesmiş ve cevap vermeye hazırlanıyordu.Elindeki şişeyi tekrar çantasına koydu ve
"biz almanyada yaşarız.Sülalemiz Sayılı olan Gerçek almanlardandır... Hepimizde birer büyücü ve cadıyız dır.Kendimizi bildik bileli hogwarts veya Durmstrang da okumuşuzdur.Anlıyacağın ailemiz iki kişilikli dir. Yani içinde kötü de iyide bulunur..Ay yine susmak bilmedim farkındayım ama ne yapıyım seviyorum konuşmayı"
Dedi ve komik bir ifade ile su içmeye devam etti.Artık su içmekten bıkmıştı ama ağızı kuruyordu her seferinde.
"bu arada balo ne zaman haberin varmı mel"
dedi. bir yandan da aynanın karşısında saçlarını topluyordu..
Melody Y. Black

Melody Y. Black

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:02 pm

" Bilmiyorum ki Debbié. Bilsem kendime birşeyler almak için Londra'ya gidiceğim. Ya da Türkiye'deki akrabalarımızdan elbise isteteceğim. Biliyor musun bilmem ama Türk Malları çok hoş oluyor ve de benim çok hoşuma gidiyor. Çok iyiler. Şeyy.. Evet ben de fazla konuşurum..." diyerek gülümsedi.

Elini çantasına attı ve bir adet jelibon kutusu çıkardı. Melody jelibonlara bayılırdı. Ama herkes neresinden hoşladığını sorar ve de kilo yaptığını söylerdi. Özellikle de annesi. Ama şimdi annesinden uzaktaydı ve de doya doya yiyebilirdi. Ağızını açtı ve içinden almadan önce Debbié 'e uzattı.

" Jelibon sever misin? Muggle yapımı şekerlemeler. Çok güzel oluyor. Çocukluğumdan beri en çok sevdiğim şey. Bi de vişneli tart tabiki. "
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:08 pm

Deb melody'i sonuna kadar dinlemişti.Mell elini çantasına atmıştı .. aman allahım oda ne? jelibonmu yoksa.evet bu bir jelibondu ve mell o leziz jelibonu dab'e uzatıyordu.Deb sadece kendinin jelibon sevdiğini sanardı fakat yanılmıştı.Mell de jelibon hastasıydı anlaşılan...
"O-o bir je-jeli-jelibon mu"
Dedi ve hızlı bir hamle ile mellin elinden kutuyu aldı.
"jelibona bayılırım "
Dedi ve leziz jelibonları mideye götürmeye başladı.Bunu gören mel de debin elinden kutuyu çekiyordu.Kızlar arasında tatlı bir jelibon kavgası başlamıştı.Dec soluksuz bir şekilde jelibonları götürüyordu.Bir yandan yiyiyor,Bir yandan , Mell e jelibon fırlatıyor bir yandan da gülmekten çatlıyordu.. Very Happy
Melody Y. Black

Melody Y. Black

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:16 pm

Arada jelibon kavgası çıkması Mell'i çok sevindirmişti. Ama bir yandan da savaş yapıyorlardı. Jelibonlar etrafa saçılmıştı. Birisi bizi bu halde görse kesin üşütük sanacak diye gülümsedi.

" Jelibonu sevmene sevindim. Benden başka hâlâ seven var mıdır diye düşünüyordum. Senle aynı kafadanız heralde. " diye gülümsedi.

" Accio tabak "

Uçarak bir tabak geldi. Melody, Debbié nin elinden zorla jelibonları aldı ve tabağa koydu. Çantasından bu sefer megaboy jelibon çıkardı ve tabağa boşaltı. Tabak jelibondan taşmış bir şekilde ortalarında duruyordu.

" Hadi kim daha hızlı jelibon yer yarışması yapalım. Kaybeden kazanana jelibon alsın..." dedi..
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:22 pm

Deb mellin büyü ile getirdiği tabağın içindeki jelibonlara baktı.Ve mell'e baktı.Kafasıyla olur.İşareti yaptı ve tam gaz jelibon yemeğe koyuldu.Mell 2 saniyelik bir şaşkınlık yaşamıştı.Yine deb daha hızlı davranmış ve jelibonları götürüyordu.Dakikalar sonra tabak boşalmıştı.Deb karnını tuttu ve
"oohhh hepsini indirdim mideye "
dedi.1 saniyelik bir suskunluktan sonra kahkaha atmaya başladı.
"evet sanırım kaybettin .. hmm öyleyse ben Haribo altın ayıcık istiyorum"
dedi.Yine gülüyordu.Bu gün çok gülmüştü.Bu kadar gülecği yıllarca düşünse aklına gelmezdi.
Melody Y. Black

Melody Y. Black

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:33 pm

" Ahh!! Evet kaybettim. Çok hızlısın. Tebrik ederim. " dedi ve de çantasından bir jelibon çıkarıp Debbié' e uzattı.

Karnını tutarak

" Uff bu gece çok zor uyuyacağım galiba. Accio Su !"

Bir bardak dolusu su Melody'nin eline gelmişti. Bu suyu içtikten sonra sanki biraz daha şişmiş gibiydi. Karnını tutuyordu bir yandan da bu eğlencenin büyüsü hala üzerinden kalkmamış bir şekilde gülüyordu..

" Bana bu kadar benzeyen birinin bulabileceğimi sanmıyordum. Ben senin katı biri olacağını düşündüğüm için korkuyordum ama gerçekten seni tanıdığım için çok mutluyum.. " dedi.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:40 pm

Deb kazandığı için çok mutluydu.Çünkü ödül jelibondu.Artık dolabına bir paket daha jelibon eklemiş olacaktı.Mellin verdiği jelibnu çantasına koydu ve
"sanırım bende uyuyamıyacağım Very Happy ... Mell varya bende aynı senin gibi düşünüyordum ... ama sen çok şeker bir arkadaşsın.. seni seviyorum canım benim"
deb bu güzel sözlerden sonra mell'e sıkı sıkı sarılıyordu.İşte güvenilebilir bir arkadaş bulmuştu sonunda.Gerçi tek dostu mell değildi.Birde bill vardı . acaba o nerelerdeydi.Melle sarılırken içinden bu geçmişti..
Melody Y. Black

Melody Y. Black

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 10:28 pm

" Seni gerçekten seviyorum Debbié. İstersen odalarımıza gidelim sana son haber dedikodularım var. Bilirisn biz kızlar severiz dedikoduları." diyerek gülümseyen Mell, Deb'in koluna girdi ve merdivenlere doğru yöneldiler...
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 10:32 pm

"olur canım.. "
Deb Sadece onaylamıştı.Mell debin koluna girmişti.İki kız odadan çıkmış merdivenlere yürüyordu.Tam merdivenin başına gelince Deb çıkarken çantasını unuttuğunu farketti.Geri gelip çantasını aldı ve tekrar odalarnın yolunu tuttular..
xd

xd

Erkek Mesaj Sayısı : 190
Rp Partneri : Dr.Sofia ßoutella
Mücadelede Tarafı : Evans
En Belirgin Özelliği : Profesör

Kişi sayfası
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 6:37 pm

Oskiyano içeri girdi.Diğer profesör arkadaşlarına:
"Sizler ne zaman sınav yapacaksınız?Ben birazdan yapacağım.Soruları hazırlamaktan canım çıktı.Birazda sinirliyim.Öğrencilerimin çoğu derse gelmiyor.Çok üzülüyorum." dedi üzgünce ve yorgunca...
http://hponline.phpbb24.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: _*-~ Dinlenme Salonu _*-~   _*-~ Dinlenme Salonu _*-~ Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 5:03 pm

Katie geçti ve bir koltuğa oturdu ve ardından Mr.Oskiyano'nun birşey söylediğini duydu.Sİnirliyim demişti.Katie hemen cevap verdi:
"Bence Üzülmemelisin sinirli biri olursan öğrencilerin derse girmek istemeye bilir ve bence tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır Muggle'lar ve doğru" dedi.

_*-~ Dinlenme Salonu _*-~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yemek Salonu
» Yemek Salonu
» Hufflepuff Ortak Salonu