Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

" _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "

3 posters
YazarMesaj
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Kadın Mesaj Sayısı : 369
Rp Partneri : CıxCıx yok XD
Mücadelede Tarafı : Devilish Dabüüküde XD
En Belirgin Özelliği : B.Değiştirme prf.//Mdr. Yrd// Gry. Srmls. Yeterlimi XD

"   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Empty
MesajKonu: " _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "   "   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 7:49 pm

----------------------------------------------------------------
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

Kadın Mesaj Sayısı : 315
Rp Partneri : .._Yok=(_..
Mücadelede Tarafı : Potter ailesi
En Belirgin Özelliği : Gryffindor=sonunda 2 olduk=)

MesajKonu: Geri: " _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "   "   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 7:58 pm

Ginny odanın kapısına yavaşça yaklaştı.İlk önce kıyafetine baktı.Saçlarını düzeltti.Elindeki kitaplara baktı,profesöre ne demeliydi-diye düşünüyordu.

Bütün cesaretini toplayıp kapıya yaklaştı ve 3 kere vurdu.

''TIK!TIK!TIK!''

Artık büyük bir heycanla bugün hayaran kaldığı o yumuşak ve güvenilir sesin -Girin!- demesini bekledi.
http://hponline.phpbb24.com/forum/index.php
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: " _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "   "   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 8:01 pm

Debbié Yorucu bir dersin ardından soluğu Profesörler odasında almıştı.Bu gün derste anattıklarının yazılı olduğu kağırlatı masasındaki çekmeceye koydu.Bir kağıda sadece öğrencilerin kimler olduklarını nerden geldiklerini.vs.vs. yazmıştı.Onu bir kenara ayırdı elinde bir kahve ile tekrar çocukların tanıtımlarını okuyorduki kapının çalındığını duydu
"girin"
Dedi e dikkatle gelenin kim olduğuna bakıyordu.
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

MesajKonu: Geri: " _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "   "   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 8:11 pm

Ginny heycanlanmıştı.O yumuşak sesin

"girin"

dediğini duydu.ardından sakince kapıdan içeriye adımını attı.Çok şık bir odayla karşı karşıya kaldı.Biricik Aritmansi profesörü oradaydı...

''Rahatsız etmek istemezdim profesörüm.Ben Ginny,derste kendimizi tanıtmıştık.Ödevle ilgili bir şey sormak istiyorum.Sizin ''Herhangi dersle ilgili sorunuz olursa gelebilirsiniz.'' sözünüzden cesaretle geldim.''

diyerek devam etti.Bu arada profesörün sıcak gülümsemesi karşılığından o da sıcak bir gülücükle karşılık verdi.Sonra devam etti.

''Profesörüm hayat sayısının ne demek olduğunu gerçekten anlayamadım.Kusura bakmayın.Belki kızıcaksınız;ama ödevimi en iyi şekilde yapmak için sormam gerekiyordu.''

dedi ve başını öne eğdi.Sonra başını kaldırarak profesöre baktı ve dinlemeye başladı.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: " _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "   "   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 8:18 pm

Debbié içeri küçük gryffindorlu bir kızın girdiğini gördü.Kız yavaş ve kibar bir şekilde içeriye girdi.
''Rahatsız etmek istemezdim profesörüm.Ben Ginny,derste kendimizi tanıtmıştık.Ödevle ilgili bir şey sormak istiyorum.Sizin ''Herhangi dersle ilgili sorunuz olursa gelebilirsiniz.'' sözünüzden cesaretle geldim.''
Debbié kızın bu sözleri üzerine gülümseyerek
"Yok rahatsız olmadım.. Evet sorun nedir "
Dedi kız tekar konuşmaya devam ediyordu.
''Profesörüm hayat sayısının ne demek olduğunu gerçekten anlayamadım.Kusura bakmayın.Belki kızıcaksınız;ama ödevimi en iyi şekilde yapmak için sormam gerekiyordu.''
Debbié gülümseyerek cevap verdi.
"Hayat sayısı bildiğin gibi size verdiğim ödev.. Bunun açıklamasını istemeseydim söylerdim ama onu kütüphaneden bulabilirsin.Söylediğim gibi üzgünüm ama zaten ödeviniz
Hayat sayısı ne dir ? açıklayınız ve örnek ile gösteriniz.."
Dedi.Kız başını eğmişti Daha sonra yavaşça kaldırdı ve debbié ona gülümsedi.
"Başka soru varmı"
Diye devam etti.
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

MesajKonu: Geri: " _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "   "   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 8:25 pm

Ginny biraz duraksaktıktan sonra bekledi.

''Teşekkür ederim profesörüm.Hayır,yok.Ben araştırmak için kütüphaneye gideceğim.Sağolun:!''

dedikten sonra kapıya doğru yürüdü ve dönüp profesöre gülümsedi.Daha sonra kapıyı hafifçe kapayıp koridordan yürüyerek binaya doğru gitti.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

MesajKonu: Geri: " _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "   "   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 8:28 pm

Debbié

"Galiba gerçekten de çok çalışkan bir kızsın .. Neyse sihirli günler"

Dedi göz kırparak.Daha sonra kız kapıdan çıkıp gitti.Deb kahvesini içmeye devam etti.Tabi bir yandan da Elindeki kağıtta yazanları okuyor ve bir dahaki ders için hazırlanıyordu.
Melody Y. Black

Melody Y. Black

Rp Partneri : Gerçek hayatta da yuk burda da düşnmüyorum :D
En Belirgin Özelliği : Muggle Blimleri Prf. // Müdür Yardımcısı

MesajKonu: Geri: " _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "   "   _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_  " Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 1:47 pm

" Debbié ben geliyorum hayatım... Elimde de Jelibonlar var. "

Melody sesini Debbié 'e duyurabilmek için koridorun en başından bağırmaya başlamıştı. Kollarında bir sürü jelibon vardı. Kapıyı çalmadan içeri girince Debbié 'i masasında kitaplarla boğuşurken gördü.

" At hayatım elindekileri. Jelibon yicez... " diyerek elindekileri masaya bıraktı ve Debbié 'nin yanında duran sandalyeye oturdu. Jelibonları paketten çıkartıp tabaklara doldurdu. Tabaklar yine yelibonla dolmuş, daşıyorlardı..

" _Debbié D. Devilish'in Masası Ve Dolabı_ "
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-