Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

|--->Ders Kuralları<---|

YazarMesaj
Avril Lavigne

Avril Lavigne

Kadın Mesaj Sayısı : 48
Rp Partneri : eh zamanla oda olur
Mücadelede Tarafı : yok
En Belirgin Özelliği : Ravenclaw Mezunu

|--->Ders Kuralları<---| Empty
MesajKonu: |--->Ders Kuralları<---|   |--->Ders Kuralları<---| Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 5:34 pm

KURALLAR

*Dersimde saçma,gereksiz ve dersi kaynatmaya yönelik soru sormak kesinlikle yasaktır.Bu kuralı çiğneyen olursa binasından -10 puan düşülür.

*Verilen ödevi getirmeyenleri sevmem ve ödev, verilen tarihte getirilmezse hiç acımam -10 puan gider.

*Düzgün ve kaliteli Rp yapmanız benim için çok önemlidir.Bunun için notlarınızı verirken Rp'lerininizi de göz önünde bulunduracağım.

*Verilen ödevi ilk getiren öğrenciyle sonra getiren öğrenci arasında puan ayrımı yapmam.Benim için ilk getirmiş olmanız değil, doğru ve güzel bilgiler toplamanız önemlidir.

*Ara ara sizi denemek için sınav yapabilirim.Bana sınav cevaplarını göndermeyen öğrenci her ne kadar çalışkan ve düzenli olursa olsun karne notuna asla İfrit'ten fazla birşey alamaz.

*Lütfen ödevlerinizi yaparken uzun olmasına değil, bilginin doğru olup olmadığına özen gösteriniz.

ŞUNU UNUTMAYIN, BU BİLGİLERE İHTİYACI OLAN BEN DEĞİLİM.ZATEN BUNLARI BİLİYORUM.BU BİLGİLERE İHTİYACI OLAN SİZLERSİNİZ VE BUNU GÖZE ALARAK ÇALIŞMALISINIZ.

Kurallara Uymanız Dileğiyle

Prof. Avril Lavigne

http://hog-rpg.forumc.biz

|--->Ders Kuralları<---|
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ders-1
» Ders-2