Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sınıf Başkanı Seçimi

3 posters
YazarMesaj
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Kadın Mesaj Sayısı : 369
Rp Partneri : CıxCıx yok XD
Mücadelede Tarafı : Devilish Dabüüküde XD
En Belirgin Özelliği : B.Değiştirme prf.//Mdr. Yrd// Gry. Srmls. Yeterlimi XD

Sınıf Başkanı Seçimi Empty
MesajKonu: Sınıf Başkanı Seçimi   Sınıf Başkanı Seçimi Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 10:34 pm

Kod:
[color=green]Ad:[/color]
[color=seagreen]Soyad:[/color]
[color=lime]Yaş:[/color]
[color=palegreen]Örnek rp:[/color]

Arkadaşlar gördüm ki bir tek bizim binamızın sınıf başkanı yok ..O yüzden seçmeye karar verdim..Yukarıdaki formu doldurun bakalım iyi şanslar Wink
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

MesajKonu: Geri: Sınıf Başkanı Seçimi   Sınıf Başkanı Seçimi Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 11:34 pm

Ad:Amy

Soyad:
Lee

Örnek rp:

Konu:Rp'min konusu ben sınıf başkanı olmuşum.Yarı dönem tatilindeyiz ve malikanedeyim.

Akşam karanlığı ile bastıran, lapa lapa yağan kar her tarafı beyaz çarşaf havasına bürümüştü.Lee ailesinin üyeleri salonun sağ dip kısmında olan uzun ve şehvetli masanın etrafında toplanmış akşam yemeklerini yiyiyorlardı.
Sessiz giden aile yemeği havasını Amy'nin annesi bozmuştu. 'Biliyor musun John tatlım.Amy Slytherin sınıf başkanı olmuş.' demesi üzerine babası sinsi bir gülümsemeyle 'Tabikide olacak Sara.Ben ona güveniyorum o şimdiden bir Ölüm Yiyen olmayı hakediyor.' dedi.Ama Amy'nin morali bozulmuştu.Çünkü o Ölüm Yiyen olmak istemiyordu.Tüm cesaretini toplayıp babasına doğru döndü ve 'Baba ben Ölüm Yiyen olmak istemiyorum.Ben kötü olmak istemiyo-' diyebilmişti ki babası masaya sertçe vurarak hızla ayağa kalktı.Burnundan soluyor görüntüsü veren genç adam sinirle Amy'e bağırmaya başladı. 'Ne demek ben Ölüm Yiyen olmak istemiyorum? Ben seni sevgi kelebeği gibi ortalarda dolaşsın diye büyütmedim.Sana günün birinde iyi tarafa geç diye bu büyüleri öğretmedim.Günün birinde istesende istemesende ölüm yiyen olacaksın.Bunu kafana sok Amy!' Amy hiçbirşey demeden odasına koştu ve kendini yatağa attı.İlk defa ağlamak istiyor ama bu seferde ağlayamıyordu.
Yarım saat kadar odasından dışarı adımını atmadı.Bir süre sonra kapı açıldı ve içeri annesi Sara girdi.Dizlerini karnına çekmiş,başını dizlerine yaslamış ve siyah saçlatı ayak bileklerine dökülen kzıı Amy'nin yanına oturup saçlarını okşamaya başladı. 'Üzülme tatlım.Bende senin kötü tarafta olmanı istemiyorum.Bunu baban duymasın.Ama baban haklı birgün mutlaka ölüm yiyen olacaksın.' dedi genç kadın kızının ipek saçlarını okşarken.Ama Amy hala sinirli ve üzgündü.'Anne biliyormusun ben D.O üyesiyim.Ama babam duymasın.' demesi üzerine genç kadın garipseyen bakışlarla kızına 'D.O mu o da neyin nesi bakayım?' diye sordu. 'Amy gülümseyerek annesine cevap verdi.'Dumbledore'un Ordusu açılımı.Ama kimse duymasın çok gizli.Bir örgüt gibi birşey ama iyilik için yani Ö.Y'nin zıttı.' dedi ve annesine sımsıkı sarıldı 'Beni anladığın için çok teşekkür ederim anne' dedi ve göz ucuyla gökten düşen küçük kar taneciklerinin camdan görünen güzel görüntüsüne baktı.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Kadın Mesaj Sayısı : 369
Rp Partneri : CıxCıx yok XD
Mücadelede Tarafı : Devilish Dabüüküde XD
En Belirgin Özelliği : B.Değiştirme prf.//Mdr. Yrd// Gry. Srmls. Yeterlimi XD

MesajKonu: Geri: Sınıf Başkanı Seçimi   Sınıf Başkanı Seçimi Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 11:09 am

Slytherin Sınıf Başkanı Arrow Amy Lee
Eva J. Akira Kaulitz
1.Sınıf Slytherin Öğrencisi
1.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Eva J. Akira Kaulitz

Kadın Mesaj Sayısı : 361
Rp Partneri : asla ve asla
Mücadelede Tarafı : Kaulitz
En Belirgin Özelliği : 2.sınıf oldukk!!

MesajKonu: Geri: Sınıf Başkanı Seçimi   Sınıf Başkanı Seçimi Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 1:35 pm

tebrük ediim o ne biçim rp'di be süper=))))
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

MesajKonu: Geri: Sınıf Başkanı Seçimi   Sınıf Başkanı Seçimi Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 2:04 pm

Very Happy Sağol canımm teşekkür ederüüm.

Sınıf Başkanı Seçimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-