Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Önemli!!!

3 posters
YazarMesaj
Lisa Murder

Lisa Murder

Kadın Mesaj Sayısı : 123

Önemli!!! Empty
MesajKonu: Önemli!!!   Önemli!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 8:10 pm

Arkadaşlar ders rplerinize baktım.Çoğunlukla benim konuşmalarımı alıntı yapmışsınız.Hatta resmen copy paste yapmışsınız.Puanlarınız düşük gelicek kusura bakmayın.Aslına bakarsanız hiç puan vermeyedebilirdim ancak ilk ders diye veriyorum.Birdahaki sefere kendi cümlelerinizi kullanın lütfen.Benim sözlerime illa yer vermek istioyrsanız biraz dikkatli olun en azından sadece sözlerimi değil yaptığım şeyleride aynı şekilde almışsınız.Rp kurallarına uygun değil yani.Lütfen bunlara dikkat edin.......
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

Önemli!!! Empty
MesajKonu: Geri: Önemli!!!   Önemli!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 8:35 pm

Prof. Lisa Murder demiş ki:
Arkadaşlar ders rplerinize baktım.Çoğunlukla benim konuşmalarımı alıntı yapmışsınız.Hatta resmen copy paste yapmışsınız.Puanlarınız düşük gelicek kusura bakmayın.Aslına bakarsanız hiç puan vermeyedebilirdim ancak ilk ders diye veriyorum.Birdahaki sefere kendi cümlelerinizi kullanın lütfen.Benim sözlerime illa yer vermek istioyrsanız biraz dikkatli olun en azından sadece sözlerimi değil yaptığım şeyleride aynı şekilde almışsınız.Rp kurallarına uygun değil yani.Lütfen bunlara dikkat edin.......
Ama normal kurallar buna izin veriyor.Rp de özgürüz ve bu kısıtlanamaz.Hem uzun rp istiyorsunuz hem de alıntı olmasın diyorsunuz.
Lisa Murder

Lisa Murder

Önemli!!! Empty
MesajKonu: Geri: Önemli!!!   Önemli!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 8:47 pm

Alıntı yapıcaksan sadece konuşmalarımı alabilirsin nerdeyse benim bütün rpmi yazmışsınız.Yazptığın rpyi bir gözden geçir istersen benim yaptığım şeyleride almışsın bunları yazamassın.Verdiğim puan yüksek bile.Ben derslerimde sizin rplerinizi istiyorum kendi rplerimi değil.Kuralları birkez daha oku.Ben kimseyi kısıtlamıyorum sadece konuşmalarımı alıntı yapın o kadar Ginny öyle yapmıştı ve yüksek not aldı.Lütfen buna dikkat et....
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

Önemli!!! Empty
MesajKonu: Geri: Önemli!!!   Önemli!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 9:03 pm

Prof. Lisa Murder demiş ki:
Alıntı yapıcaksan sadece konuşmalarımı alabilirsin nerdeyse benim bütün rpmi yazmışsınız.Yazptığın rpyi bir gözden geçir istersen benim yaptığım şeyleride almışsın bunları yazamassın.Verdiğim puan yüksek bile.Ben derslerimde sizin rplerinizi istiyorum kendi rplerimi değil.Kuralları birkez daha oku.Ben kimseyi kısıtlamıyorum sadece konuşmalarımı alıntı yapın o kadar Ginny öyle yapmıştı ve yüksek not aldı.Lütfen buna dikkat et....
Sadece konuştuğunuz yerleri alırsam olur mu profesör çok özür dilerim hemen düzelteyim isterseniz.
Lisa Murder

Lisa Murder

Önemli!!! Empty
MesajKonu: Geri: Önemli!!!   Önemli!!! Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 1:38 pm

Arkadaşlar bakın rplerinize dokunmanızı istemiyorum.İlk dersimizde olabilecek şeyler bunlar.Puanlarınızı aldınız sadece biraz daha dikkatli olun lütfen ben hatalarınızı söyledim çünkü birsonra ki derste aynı şeylerin olmasını istemiyorum.Sadece ders rpmi okumadığınızı düşündüm.Çünkü ben bütün öğrencilerden sonra sınıftan ayrıldığımı yazmoştım siz ise profesörün arkasından baktı falan gibi şeyler yazmışsınız.Bunlara dikkat edin lütfen rplerinizi değiştirseniz bile puanlarınız değişmicek.Çünkü bu diğer arkadaşlarınıza hakızlık olur.....
Dawn Cutler Black
2.Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
2.Sınıf Ravenclaw Öğrencisi
Dawn Cutler Black

Önemli!!! Empty
MesajKonu: Geri: Önemli!!!   Önemli!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 12:28 pm

Ben de alıntı yaptım ama o kadar fazla değil umarım beğenirsiniz Profesör...
Lisa Murder

Lisa Murder

Önemli!!! Empty
MesajKonu: Geri: Önemli!!!   Önemli!!! Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 3:07 pm

ARKADAŞLAR 2.DERS SONUNDA SINAV YAPILACAKTIR.HERKESİN BİLGİSİNE.ONA GÖRE HAZIRLIKLI OLUN DERSTE İŞLEDİĞİMİZ HERŞEYDEN ÇIKABİLİR.
Lisa Murder

Lisa Murder

Önemli!!! Empty
MesajKonu: Geri: Önemli!!!   Önemli!!! Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 10:33 pm

ARKADAŞLAR KURALLARI MUTLAKA OKUYUN 2.DERSTE VERDİĞİM ÖDEVİ DERS RPSİNİ YAPANLAR MUTLAKA GETİRSİN.AKSİ TAKDİRDE BİNALARINDAN PUAN KIRILACAK.ELİNİZİ ÇABUK TUTUN...

Önemli!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-