Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Akşamın Derinliklerinde!!!

4 posters
YazarMesaj
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

Kadın Mesaj Sayısı : 78
Rp Partneri : Searlus Gaius L'Ombre
Mücadelede Tarafı : Tisdale Ailesi
En Belirgin Özelliği : Slytherin Mezunu

Akşamın Derinliklerinde!!! Empty
MesajKonu: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 4:56 pm

Güneş batmak üzereydi.Artık dünyadan ayrılma vaktinin geldiğini biliyordu.Ashley, kapkara toz bulutuyla birlikte bağıran barakaya cisimlendi.

Her tarafı eskimiş,rutubet kokan evde kırılmış camdan dışarıya bakmak için cam kenarına doğru yavaş adımlarla ilerlemeye başladı.'Tahmin ettiğim gibi!' camın kenarına vardığında aşağıdan tıkırtı seslerinin geldiğini duydu.Ama bu onu hiç korkutmamıştı.

Bağıran barakaya ya ölüm yiyenler, ya da aklını kaçırmış deliler bu bu saatte uğrardı.'Muhtemelen ormanından kaçmış, zararsız bir vahşi hayvandır.' diye düşünmüştü.Sonra güldü kendi kendine 'Zararsız vahşi hayvan olurmu hiç.' bir süre, nasıl oldu da sağlam kaldı diye düşündüğü paslanmış,ilerisindeki camın önünde duran vazoya baktı.Ortalıkta sessizlik hakim olduğu için önce vazoyu süzmeye başladı.

Searlus Gaius L'Ombre

Searlus Gaius L'Ombre

Erkek Mesaj Sayısı : 351
Rp Partneri : Ashley Tisdale
Mücadelede Tarafı : Nickimin sonuna bak çok merak ettiysen yavrucuğum -_-'
En Belirgin Özelliği : Mezun

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 5:25 pm

Tam söylediği saatte bağıran baraka'nın önüne varmıştı. Hava oldukça
serinlemişti şu anda. İnce giyinmişti oysa üstünü bugün. Ama ne
olacaktı ki. Üşütürse bir adet biberli iksir içerdi olur biterdi.
Eragon'un planını merak ediyordu. Onu buraya çağıracaktı işarete
asasını dayayarak. Şimdi içeri girmesi gerekiyordu buradan Artık buası
sadece ölümyiyenlere ait bir yer olmuştu. Okulun yakınlarında olmasının
yanısıra derin, çeşitli tuzaklarla dolu bir yola sahip olmasının da
etkisi vardı.Ayrıca içerisi bir sürü koruma büyüsü ile korunuyordu. Bu
büyüler niyeti seziyordu ve sadece ölüm yiyen destekçilerini içeri
alıyordu. Etrafına bakındı. Bomboştu. Sonra olduğu yerde buharlaşarak
barakanın içinde belirdi bir şaklama ile. Ardından kolundaki dili
yılandan olan kuru kafa şeklindeki dövmeyi açtı kolunu sıyırarak.
Ölümyiyenler arası iletişimd kullanılan karanlık işaretin koyulaştığını
ve rahatsız edici bir can acısı yarattığını hissetti. Çağırdıklarını
beklerken etrafın ne kadar düzensiz, tozlu ve kötü göründüğünü
düşnüyordu. Domuz kafasından beterdi burası. Ne kadar ynlız aşına
tahamül edebilirdi buraya bilmiyordu. Ama acele etseler iyi olurdu.
Euriel Jamie d'Estaign

Euriel Jamie d'Estaign

Kadın Mesaj Sayısı : 263
Rp Partneri : Evde kaljam banane kıs kurusu olup kaljam ^^
Mücadelede Tarafı : d'Estaign
En Belirgin Özelliği : Mezun oldum YupYup^^

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 5:28 pm

Uykusuzdu... Bütün gece etrafta dolanıp durmuştu ve kalacak tek bir yer dahi bulamamıştı.Hoş, zaten bulsa bile asla uyuyamazdı. Uyanık kalıp düşünmeye ihtiyacı vardı. Normalde Searlus'ta kalıyordu fakat ayrıldıklarına göre onun yanında kalmak saçma olurdu. Bir ara belki eşyalarını almaya giderdi. Saate baktı boş sokakta yürürken.Henüz erkendi fakat bir an önce barakaya gitmek istedi. Belki diğerleri gelmeden biraz kestirebilirdi barakada. Gözlerinin şiştiğini hissediyordu. Derin bir nefes aldı ve barakaya cisimlendi. Tozlu, yer yer örümcek ağlarıyla kaplı bu eski binaya oldukça uzun zamandır gelmemişti. Gözlerini ovuşturdu ve sağlam olmayan tahta zeminde dikkat yürüyerek ilerledi ve Searlus'u gördü. Bir an geri dönmek gelse de içinden yapmadı. Ondan uzak bir köşeye gidip toza, kire aldırmadan yere oturdu ve esnedi. "Fazla mı erken geldik?" Daha dün akşam sıcak olan elleri buz gibiydi. Birbirine sürterek ısıtmaya çalıştı onları ve başını arkasındaki duvara yasladı.
Eragon James Black

Eragon James Black

Erkek Mesaj Sayısı : 494
Rp Partneri : Vanessa S. Peter
Mücadelede Tarafı : Black
En Belirgin Özelliği : Ölüm Yiyen Başkanı

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 5:31 pm

Eragon bu gün canı sıkılmıştı tabi onun hergün canı sıkılıyordu ama bu gün hem mutluydu hem değildi yani karmaşık bir duygu içindeydi.Ankakuşu barakaya girdi.Kırmızı tüylü kuş bir kaç dakika içnide Eragon oldu.Tabi eragon buna alışıktı ama çevresindekilerin alışması zaman alabilirdi.İleride Ashley ve searlus & Jamie vardı.Hemen yanlarına gitti.Ashley vazoyu süzüyordu.Ergonda vazoyu süzdü.Amaa bir şey bulamadı '' sen iyi misin Ashley'' dedi merakla yüzüne baktı ve '' Ah searlus her zaman ki gibi gelmişsin'' dedi gülümsedi.'' sende öyle jamie'' dedi sandalyeye oturdu.Bacak bacak üstüne attı.Kırmızı gözleri maviye dönüştü.
http://www.setbb.com/hogwartsrpgci1
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 5:41 pm

Ashley, Eragon'un sesiyle, birdne irkildi.Gerçekten de vazoda hiçbirşey yoktu.'Ben iyiyim Eragon, sadece vazo dikkatimi çekmişti.' Ashley göz ucuyla Searlus'a gülümseyerek baktı.Daha sonra tekrar Eragon'a döndü.

'Aslında size şey soracaktım.Dün gitmek zorunda kalmıştım.Bir plan bulmuşmuydunuz?' diye sordu Ashley.Bütün gece bir sürü plan düşünmüştü.Bir ara tekrar Searlus'a baktı.Sonra kafasını çevirip Euriel'a baktı.Neden ikisine bakma gereği duymuştu ki.Dün Searlus'un ona söyledikleri...

Aralarında önceden bir ilişki olmuştu.Ashley'in tek düşündüğü şuydu; acaba Searlus hala Euriel'ı seviyormuydu.Onunla Euriel'ı kıskandırmak için mi çıkıyordu.Sonra saçmaladığını düşünmeye başladı.Searlus bu kadar adi biri olamazdı.Ama bunları düşünmenin zamanı değildi.Boşluğa dalmaış bakışlarını Eragon'a yönlendirdi.
Searlus Gaius L'Ombre

Searlus Gaius L'Ombre

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 5:55 pm

Ashley'in orada oldğunu yeni farketmişti. Jamie de farketmiğine göre
sorun olmazdı sanıyordu. Ne de olsa baraka oldkça gölgelikli ve
girintili çıkıntılydı. Yavaşça Ashley'in yanına yaklaştı. Gözüne vazo
çarpmıştı. Asasını çıkardı ve vazoya doğrulttu. Asadan çıkan açık mavi
ışık vazonun parçalanıp yokolmasını sağlamıştı. ''Ne olur ne olmaz. Bir böcek olabilir. Daha önce bu nesneyi burada görmemiştim ayrıca. Eğer içinizden birininse üzgünüm.'' dedi ilgisiz bir sesle. Sora Eragon'a çevirdi bakışlarını. ''Eh hadi söyle bakalım benimle ilgili planların neymiş?''
İçindne bir ses hayırlı birşey olayacağını söylüyordu. Ashley'in
yanında duran depo kutularından birine oturdu. Jamie ile hiç
ilgilenmemişti. Çünkü artık onu unutmak istiyordu. Zaten Ashley'i de bu
yüzden seçmemiş miydi? Onu unutturacak biri en az onun kadar güzel, en
az onun kadar özel ama bir o kadar da ondan farklı biri olmalıydı.
Ashley'in elini tutmayı düşündü bir an. Ama nispet yapıyormuş gibi
olacaktı Jamie'ye. Sevgi gösterilerini yalnız kaldıkları zamana
saklamalıydı.
Euriel Jamie d'Estaign

Euriel Jamie d'Estaign

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 6:01 pm

Searlus'un kendisini umursanaz hareketleri sinirlerini bozmaya yetmişti. Zaten uykusuzluktan ikide bir esneyip duruyordu. Gözlerini kısarak baktı Ashley'e bir süre fakat göz göze geldiklerinde gülümsedi kıza. Buruk ama aynı zamanda anaç bir gülümsemeydi. "Eğer beni umursamıyorsa bend e onu umursamamalıyım." dedi kendi kendine ve Lord'a döndü. Vazo'yu umursamayan bir tek Jamie'ydi herhalde. "Lordum, Searlus'la ilgili planlarınızı bir yana umarım bizimle ilgili planlarınız da vardır." Eh, artık bu görevde yer almak istediğini açıkça belli etmenin zamanıydı. "Olayların gidişatını uzaktan izlemeyi hiç sevmem, biliyorsunuz.." "Evet, işte böyle Jamie!" dedi içindeki ses.
Eragon James Black

Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 6:18 pm

Searlus ''Eh hadi söyle bakalım benimle ilgili planların neymiş?'' dedi Eragon delirecekmiş gibiydi. '' Benimle eski bir ahbabınmışım gibi konuşma'' dedi hemen dikkafalılık özelliğini göstererek.

Lordum, Searlus'la ilgili planlarınızı bir yana umarım bizimle ilgili planlarınız da vardır." Eh, artık bu görevde yer almak istediğini açıkça belli etmenin zamanıydı. "Olayların gidişatını uzaktan izlemeyi hiç sevmem, biliyorsunuz.."

Eragon gülümsedi.''Planda bir değişiklik oldu'' dedi.Birden yılan belirdi.Bu Eragonun yılanı naginiydi.Hemen Eragonun oturduğu sandalyeyi çevreledi ve Eragonun boynuna geldi.Çatal dilinde '' Lordum..Bakanlık ve diğer örgütler iş başında hemen bir çağre bulmanızı öneririm'' dedi tıslayarak yılan.Eragon hemen çatal dilinde '' tamam nagini git işinin başına'' dedi sinsice güldü yılan süzülür gibi bir edayla gitti.Ve diğerlerine baktı. '' bildiğiniz gibi yılanımda takipte ama büyücü olursa daha iyi olur diye düşündüm'' dedi bir an hortkuluk yapma sevdası dahada canlandı. '' şimdi... eski fdüşüncem searlus bakanla yatmanı isteyecektim fakat bunun doğru olmadığını anladım'' dedi tabi her erkek bir kadınla yatmak isteyecek ama planlarında bir kusur buldu.Hiç konuşmayan Ashley e döndü '' düşünmüşe benziyorsun sarı kız anlat bana'' dedi tıslayarak.
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 6:23 pm

Euriel'ın dediklerini onaylıyordu.Boş oturmak hoşuna gitmezdi ve boş oturmak ona çağresizce gelirdi.

''Lord'um Euriel haklı.Böyle hiçbirşey yapmadan oturamayız.Ayrıca Hogwarts'a nasıl girebileceğimiz konusunda bir fikrim var.Eğer isterseniz hogwarts'a hiç dikkat çekmeden normal biriymiş gibi girebilirim.Ayrıca bu bakanla yatmak fikrinin pek parlak olduğunu da düşünmüyorum.''

Çok aptal olduğunu düşünmeye başlamıştı.Nasıl olmuştu da bunu düşünememişti.Hogwarts'a girebilmesi çok kolaydı.Bakanla yatma planının gerçekten yatmasına sevinmişti.Öyle birşey olsaydı kafayı yiyebilirdi.Searlus ve Bakan... bunu düşünmek bile istemiyordu.

''Bana kalırsa asıl zarar vermemiz gereken Hogwarts.Bunun için yavaş yavaş kimin güçlü olduğunu göstermeliyiz.''

Ashley'in birden başı dönmüştü ve yere düşecekmiş gibi oldu.Sendelenerek yanında oturan Searlus'a tutunmuştu.Sonra alnını ovuşturarak ''Tamam ben iyiyim.Sabah kahvaltı yapmamıştım ondandır.'' diyebilmişti.Searlus'un üzerine oturduğu depo kutularından birini alarak Searlus'un yakınına oturdu.Hala sersem gibi hissediyordu.
Searlus Gaius L'Ombre

Searlus Gaius L'Ombre

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 6:51 pm

Kaşları çatıldı. Hogwarts mı? Lanet olsun kesinlikle bunu
engellemeliydi. Sevgili kardeşini bu okula yazdırmıştı. Bakanla yatmayı
kat be kat tercih ederdi. Ama saçmaydı o neden kendisini istesin ki? O
kadar da çekici biri olarak görmezdi kendini. Hele ki Jamie'yi bile
etkilemiyorsa. ''Hayır Hogwarts olmaz. Sümüklü
veetlerle uğraşmanın bize yakışacağını sanmıyorum. Hem onlara tahammül
edemiyorum tamam mı? Bakanla yatma fikrni değiştirmen iyi olmuş. Çünkü
yerine getirmeyi hiç istemezdim.''
Gözleri Ashley'e kaydı. Zaten
sevgilisi vardı. Her ne kadar şu andan sadece hoşlanıyor olsa da
zamanla onu sevebileceğinden emindi. Çünkü Searlus, Jamie değildi. Onda
kalp yerine buz yoktu onun gibi. ''Ama
bakanlıkta azı tanıdıklarım var. Onlar aracaılığı ile içerie
sızabilirim. Ne de olsa ölümyiyen olduğum bilinmiyor. Bakanın
kendisinin bile bilmediği şeler öğrenebilr planını çıkarabilirim
oranın. İçeriye nasıl gireeğimiz önemli şimdilik. Ondan sonrasını
halletmek kolay olacaktır. Ama Hogwarts ile uğraşmayalım lütfen.''
Euriel Jamie d'Estaign

Euriel Jamie d'Estaign

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 7:07 pm

Bakanla yatmak mı? Kaşları çatıldı fakat neyse ki Lord bu fikrinden vazgeçmişti. Şimdi de Ashley Hogwarts'a zarar verme fikrini ortaya atmıştı. Elbette Searlus karşı gelmişti buna. Eh, ne de olsa kızkardeşi Sarah orada okuyordu. Jamie de severdi Sarah'ı. Öyleki bazen onun küçük yaşına aldırmadan sırlarını onunla paylaşırdı. Oturduğu yerden kalktı bir hışımla ve cüppesini silkeledi eliyle. Tek kelime etmeden pencere kenarına gitti ve barakadan görünen Hoagwarts'a baktı. Gözlerini kısarak aniden geri döndü ve sanki kendi kendisiyle konuşuyormuş gibi başladı. "Hogwarts'ı sona saklamalıyız. Bakanlık aptal olabilir ama hala güçlü sayılır ve Hogwarts'ta ki ufacık bir kargaşada saldıracaktır." Derin bir nefes aldı ve bakışlarını Eragon'da kilitledi. Lord'un aklından geçenleri okumak istercesine ona baktı ve aniden gözlerini kaçırarak devam etti "Önceliğimiz bakanlık olmalı ama yine de Hogwarts'a da bir casus gönderebiliriz. En azından orada neler olduğunu öğrenmemizi sağlayacak birisini. Ordaki yoldaşlarımızın tamamını öğrenebiliriz." Pencere kenarından yürüyerek uzaklaştı ve en uzak köşedeki sandalyeye oturdu. "Bakanla yatma fikri fena değil ama yine de dikkat çekici. Sonuç olarak bakan aniden ortaya çıkan ve kendisiyle ilgilenen birisinden işgillenebilir. Bence ya bakanın sağ kolunu ayartmalıyız ya da bakanlığa orada çalışan biriymiş gibi bir casus gödermeliyiz."
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 7:17 pm

Searlus haklıydı Hogwarts olmazdı, olamazdı.Ashley'in yeni aklına geliyordu.Hogwarts'da en sevdiği kuzeni Amy vardı.Onun kardeşi gibiydi ve ona zarar gelmesini istemezdi.Az daha herşeyi berbat edecekti.''Searlus haklı, benim başım ağrıyor ve saçmalıyorum.'' diye geçiştirmeye çalışmıştı.''Önce bakanlığı yok etmeliyiz.Çünkü işe Hogwarts'dan başlarsak bakanlık bundan şüphe edecektir ve planlarımız uzun süremeyecektir.Bunun için önce bakanlığın işini bitirmeliyiz.'' az kalsın bir çuval inciri berbat edecekti.Kendi kendine ne kadar aptal olduğunu söylendi.Bir ara Searlusa baktı daha sonra Euriel'ı süzdü.Bakışlarını bir süre sonra tekrar Eragon'a çevirdi.''Gerçekten kaliteli bir plana ihtiyacımız var.Ayrıca bize lazım olan bir casus bence.Euriel'a gerçekten sonuna kadar katılıyorum.''
Eragon James Black

Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 7:56 pm

Eragon herkesin düşüncesini aldıktan sonra söze başladı.''şimdi yeni düşüncemi açıklıyorum arkadaşlar ve itiraz etemezsiniz bu bir emirdir...'' dedi sertçe çünkü buna itiraz edeceklerdi.'' şimdi Searlus & jamie siz evleneceksiniz.. sakın sözümü bölmeyin... bakanlığa düğün için başvurduğunuzda kabul edileceksiniz sizde bakanlığı davet edeceksiniz hatta düğünü haogwartsın yanınında yapacaksınız okuldakilerde gelecekler'' dedi sinsice pencereden dışarıya baktı.'' sonrasını biliorsunuz'' dedi sinsileşmesi artmıştı.
Euriel Jamie d'Estaign

Euriel Jamie d'Estaign

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 8:08 pm

Lord ne diyordu öyle? Evlenmek mi? Plan gereği olmadığından adı gibi emindi Jamie. Lord onları barıştırmaya çalışıyordu besbelli fakat Ashley ve Searlus'un çıktıklarını bilmiyordu. Az önce üşümesine rağmen şimdi ateşe verilmiş gibi alev alev yandığını hissetti. Kaşları çatıldı ve parlak mavi gözleri önce Searlus'a ardından da Ashley'e kaydı. Daha sonra ayağa kalktı ve Lod'a doğru yaklaştı. "Lordum, dediklerinizi kulağınız duyuyor mu sizin?!" Sesindeki kararlılık ve sertlik dikkat çekiciydi. Büyük ihtimalle Lord Jamie'nin kendisiyle hangi cüretle böyle konuştuğunu merak ediyordu ve sinirlenmişti. Jamie hiç kimseye cevap verme fırsatı vermeden devam etti. "Bugüne kadar bana verdiğiniz emirleri, görevleri harfiyen uguladığımı ve sonuç ne olursa olsun gıkımı çıkarmadığımı biliyorsunuz ama bu... Bu imkansız ve bir o kadar da saçma bir plan." Derin derin solumaya başlamıştı,öfkeden ya da utançtan, belki bambaşka bir şeyden. "Bağışlayın beni ama bu görevi asla yerine getirmem. Zaten Searlus'un bir sevgilisi var, Ashley..." Sakinleşmeye çalıştı ve gözlerini kapattı. "Bakanlığa bir casus göndermemiz de ısrar ediyorum, ama yok illa birileri evlenecek diyorsanız en uygun çiiftler Searlus ve Ashley. Ben bu işte yokum.izninizle kendimi iyi hissetmiyorum Lordum, biraz hava almam lazım..." Lord'un cevabını beklemeden cisimlendi.
Searlus Gaius L'Ombre

Searlus Gaius L'Ombre

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 8:31 pm

Şok olmuştu. Ne demek istiyordu bu Eragon böyle? Neden evlenmeleri
için Jamie ile onu seçmişti ki? Tek kelime demedi bir anlığına.
Gerçekten şok olmuştu. Evlilik gibi özel işlere de karışabileceği
aklına hiç gelmemişti başkanlarının Jamie ile evelnem fikri zorlama ile
de olsa hoşuna gitmişti ama bu olamazdı. Kendini sevmeyen biri ile
değil bir ömür artık bir dakika geçiremeyecek kadar almıştı dersini.
Jamie'nin tepkisini izledi. Daha dün olsa alınırdı o zamanki gibi ama
şimdi normal karşılıyordu. Ne de olsa kendinden nefret ediyordu Jamie. ''Be..
benim kardeşimin İngiltere'ye kesin taşındığına dair belge almam
gerekiyor. Onun Hogwarts'a kabul edilmesi için gerekli birşey bu ben
onu halletmek için gidecektim oraya zaten. Evlilik gibi ciddi bir adımı
salt orada olmak adına atmaya gerek yok. Ve gerçeken de evleneceğim tek
kişi bundan sonra...''
Gözlerini Ashley'e dikti. Gülümsüyordu. ''Ashley'den başkası olamaz.''

Kollarını kavuşturmuştu oturduğu yerde Ashley'e iyice sokuldu. Jamie
gittiine göre daha rahat olabilirdi. Kolunu kızın beline atarak onu
kendine çekti.
Eragon James Black

Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 8:37 pm

Eragon onların tepkisini anlamıyordu.''hey tanrım sabır ver bana evlenmiyeceksiniz diyorum sadece nikah masasında basacağız düğünü madem istemiyosun jamie sana görev vermiyorum siirli günler...'' dedi sesi öyle sinirli çıkmışt ki adeta inledi.'' ashley & searlus dediğim planı uygulayın'' dedi.
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 8:50 pm

Ashley, Lord'un Searlus ve Jamie'nin evlenmesi planını söylediği anda kalbinin buz kestiğini hissetmişti.Ama neyseki Searlus tek evlenebileceği kişinin Ashley olduğunu söyleyince içi anidne huzurla dolmuştu.''Lord'um yanlış anlamanızı istemem ama asıl amacınız nedir?''diye sordu Ashley.Aynı zamanda Searlus'un ,belinde olan eli onu heycanlandırmıştı.
Searlus Gaius L'Ombre

Searlus Gaius L'Ombre

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 8:55 pm

Eragon sinirlenmişti. Eh doğaldı tabi bu ne dese itiraz etmişlerdi.
Sorun yoktu şimdi. Arada kardeşinin işlemini de hallederdi hiç olmazsa.
''Ben korkmuş gibi yapıp karargaha
cisimleneceğim baskın sırasında. Kimliğimi ele vermeyi istemiyorum.
Sonra üstüme ölümyiyen cübbemi ve maskemi geçirip geri bakanlığa
cisimleneceğim. Uyar mı sizlere?''
dedi yavaş bir sesle
uysalca. Eragon'u daha da kızdırmak istemiyordu. Aslında Jamie'ye de
hak veriyordu. Bu konu onun en hassas noktasıydı. Kendisi ile
evlenmenin rolune bile tahammül edemezdi o. Ashley'e gülümseyerek
baktı. ''Aslında baskın olmadan önce kazara kıyabiliriz nikahı sen de Madam L'Ombre olursun.'' Sırıtıyordu.
Diğerlerinin aksine sakin bir yapısı vardı. Karamsar yönüne rağmen
ortamda gerginlik olduğunda biraz eşesi yerine geliyordu. Hoşlanıyordu
bu tür şeylerden açıkçası. ''Tamam yarına saat
alırım nikah için Ashley ile. Saati karanlık işaret ile bildiririm.
Orada görüşürüz birazdan Ashley çok gecikme.''
dedikten sonra Ashley'i bırakıp ayağa kalktı. Ardından olduğu yerde buharlaştı.
Eragon James Black

Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 9:27 pm

Eragon searlusu kafasıyla onayladıktan sonra ashleye baktı '' haırlı olsun bak bir taşla iki kuş'' dedi göz kırptı ve arkasında karanlık göz alıcı bir siyah buhar bıraktı , cisimlendi.
Ashley Tisdale

Ashley Tisdale

MesajKonu: Geri: Akşamın Derinliklerinde!!!   Akşamın Derinliklerinde!!! Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 10:13 pm

Ashley'in duyguları iyice karmakarışık olmuştu.Herkes gittikten sonra o da karanlığın gizemli perdesinde cisimlendi.

Akşamın Derinliklerinde!!!
1 sayfadaki 1 sayfası