Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Söğüt Ağacı

+11
JoJo Weasley
Eragon James Black
Deny Fear
Eva J. Akira Kaulitz
Hilary Potter
David Unicorn
Francesca V. Panarello
Ginny Elisabeth Potter
Amy Lee
xd
Hermione Granger
15 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeÇarş. Kas. 14, 2007 8:55 pm

...
Misafir
Misafir

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimePerş. Kas. 29, 2007 8:03 pm

Onur Gelmişti Ve Söğüt Ağacının Altında Resim Yapmaya Başlamıştı Resim Yapmayı Çok Seviyordu Elinde Olmadan Doğanın Resimleri Çok Seviyordu.Aslında Milli Ressam Cadı Ve Büyücü Okulunda Okuyacaktı Ama İmkanı Olmadığı İçin Bu Göreve Atanmıştı

Ayrıca Onur Söğüt Ağacının Altında Şiir Yazmayı da Çok Seviyordu.Her İmkanı Olunca Söğüt Ağacının Yanına Gelip Şiir Ve Resim Yapardı
Hermione Granger
1.Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın Mesaj Sayısı : 122
Rp Partneri : Harry Potter

Kişi sayfası
Uçuş Hızı: 100

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 6:40 pm

Hermione biraz hava almak için söğüt ağacına gelmişti.Onur'a ''Merhaba.'' diyerek söğüt ağacının altına bağdaş kurup söğüt ağacına yaslandı.
http://sanalhogwarts.all-up.com
xd

xd

Erkek Mesaj Sayısı : 190
Rp Partneri : Dr.Sofia ßoutella
Mücadelede Tarafı : Evans
En Belirgin Özelliği : Profesör

Kişi sayfası
Uçuş Hızı:

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 9:03 pm

Oskiyano oraya girdi ve Hermione'ye:
"Merhaba ben Hogwarts Ravenclaw rehber öğretmeni ve uçuş profesörüyüm.Sanırım siz şifacısınız.Okulda duymuştum.Sizi daha önce okulda görmüştüm.Çekiniyorum ama size bişey sormak istiyorum." dedi heyecanla.
http://hponline.phpbb24.com
Hermione Granger
Hermione Granger

Kişi sayfası

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 9:23 pm

Hermione ''tabiiki sorabilirsiniz'' dedi
xd

xd

Kişi sayfası
Uçuş Hızı:

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 9:28 pm

"O günden beri merak ediyorum acaba yaşınız kaç?"...
Hermione Granger
Hermione Granger

Kişi sayfası

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 9:29 pm

''13''
xd

xd

Kişi sayfası
Uçuş Hızı:

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 9:31 pm

rp out:oyundaki yaşını sordum oyuna göre
Hermione Granger
Hermione Granger

Kişi sayfası

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeCuma Kas. 30, 2007 9:42 pm

Hermione oradan ayrıldı.
Misafir
Misafir

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 12:08 pm

Onur Geldi Ve "Hepinize Sihirli Günler "Dedi
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:34 pm

Amy her zaman geldiği göl kenarında bu sefer söğüt ağacının altına oturmuş derin derin düşünüyordu.Aslında her ne kadar canı sıkılmış olsa da manzarayı seyrederek can sıkıntısını gidermeye çabalıyordu.'Şimdi yanımda biri olsa hiç de fena olmazdı.' dedi üzgün üzgün.Ardından yerden bir iki ot koparı otlarla oynamaya başladı.
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

Kadın Mesaj Sayısı : 315
Rp Partneri : .._Yok=(_..
Mücadelede Tarafı : Potter ailesi
En Belirgin Özelliği : Gryffindor=sonunda 2 olduk=)

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:36 pm

Ginny yine her zamanki gibi einde güncesi gölün etrafında geziyordu ki söğütün orda oturan Amy'i farkettii... ''meraba Amy'cim..nasılsın...niye burda yalnızsın'' dedi...
http://hponline.phpbb24.com/forum/index.php
Amy Lee

Amy Lee

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:45 pm

Amy yolduğu otları bir kenara attı ve başını kaldırarak ona seslenen kişiye baktı.Bu Ginny'di.'Merhaba canım otursana.' dedi azcık yana kayarak. 'Eh biraz ders çalıştım ve yeni dışarı çıktım.Kimseyi görme şansım olmadı.Ama bütün erkekeler Quidditch maçını konuşuyordu.Benimde muhabbetten canım sıkıldı ve buraya geldim.Buraya genelde çok gelirim.'
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:47 pm

evt Quidditch maçı sen oynuyor musun peki ben bayılrım...'' dedi sevinçle arkadaşına baktı.....
Amy Lee

Amy Lee

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 8:56 pm

'Quidditch çok sık olmasada oynarım.Ama maçları izlemek pek hoşuma gitmez.' dedi Amy açılan ayakkabı bağcıklarını bağlarken.Bağladıktan sonra bağdaş kurdu ve Ginny'e döndü. 'Aslında Muggle'larla ilgili herşeyi çok merak ediyorum.Yani ailem Muggle'lardan hoşlanmaz.Bu yüzden onlarla ilgili pek birşey bilmiyorum ama dünyalarının zevkli olduğunu duymuştum.En çok maçlarını merak ediyorum.Acaba hangi spor dalları var?'
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:01 pm

''ben ve ailem muggleları sevdiğim için biliorum..hayatları çok zevkli evet.en azından bizim kadar tehlikede değiller...onlarda da kötü insanlar var ama neyse:( onların spor dalları da zevkli..mesela basketbol,hentbol,voleybol,futbol,dövüş sanatları,yüzme,biniclik,atletizm...gibi daha bir çok spor dali var ama futboldan genellikle erkekler hoşlanır..ama bende severim'' dedi gülümseyerek...bir andan aklına muggle arkadaşları ve onlarla oynadıkları sporlar geldi ...sonra Amy'e döndü..ailesinden dolayı o da muggleları tanımıyordu ama bi tanısa kesin severdi...
Amy Lee

Amy Lee

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:25 pm

Amy üzgün bir şekilde Ginny'e baktı ve 'Gerçekten de eğlenceli gibi görünüyor.' dedi. 'Yani aslında en son bir Muggle'a konuştuğum için babam bana dört gün dışarı çıkmama cezası vermişti.O günden beri pek Muggle görmedim.Ailem çok fazla sevmesede Melezlere pek bir şey demez.Ama özellikle de babam Muggle'lardan nefret eder.' dedi ve gözlerini gölün derinliklerine dikti.
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 9:32 pm

Ginny dalmıştı..ilk defa muggleları sevmeyen bir aile üyesiyle konuşuyordu ama Amy onlardan farklıydı...gözlerini karşıdaki kayanın üstündeki balıklara dikti...balıklar çok tatlı görünüyorlardı...Ginny çok yorulmuştu...çünkü bütün gün Davidle gezinmişti ve dersliklerde ders çalışmıştı..güncesini açtı...bir iki dize yazdıktan sonra tekrar Amy'e döndü... ''sen neler yaptın bugün seni en son bitkibilim dersliğinde gördümm..ondan sonra ortadan kayboldun..bişiy mi oldu..eğer olduysa anlatmak ister misin...'' diyerek tekrar gökyüzüne bakmaya başladı...
Amy Lee

Amy Lee

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 10:01 pm

Amy'nin biraz morali bozulmuştu.Tekrar o olayı hatırladı. 'Şey ben... kardeşim...' lafını tamamlayamamıştı nedense.İçi burkuluyordu anlatırken.Ama bunu Ginny'den saklamanın alemi yoktu. 'Küçük kardeşim Nancy ölmüş.Ona çok üzüldüm ve kendimi yatakhaneye kapattım.Ağlamadım ve kolay kolay ağlayamam da ama... yani pek de iyi bir gün geçirdim diyemem.' dedi Amy.Sonra aklına okula başlamadan bir yıl kadar önce kardeşi Nancy ile elim sende oynadıkları aklına geldi ve istemedende olsa gülümsedi.Bakışlarını tekrar göle çevirdi.
Ginny Elisabeth Potter

Ginny Elisabeth Potter

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 10:08 pm

Ginny çok üzülmüştü...kendi kardeşleri geldi aklına abisi Hogwartsta müdürdü...kardeşi de burda gözünün önündeydi...Amy'e döndü... ''üzüldüm..keşke beni çağırsaydın..en azından belki biraz da olsa seni rahatlatabilrdim...gerçekten üzüldüm...bundan sonra ben senin kardeşin olurum..sen merak etme..cnmm'' dedi ve Amy'e sarılıp yanağına küçük bir öpücük kondurdu...Amy'i çok seviyordu..tekrar öptükten sonra..çimenlerin üzerine uzanarak gökyüzünü seyretmeye başladı..
Amy Lee

Amy Lee

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 11:46 pm

Amy Ginny yanında olduğu için çok mutluydu.Kendini yanlız hissettirmiyordu.Amy yerinden kalktı ve Ginny'e dönerek 'Sen benim en iyi dostumsun.Böyle zor bir günümde yanımda olup beni dinlediğin için sana çok teşekkür ederim.Canım dostumsun benim.Ama benim gitmem lazım.Daha Magic Book kitabından Aritmansi ve Kehanet ile ilgili test çözmem lazım.Sonra görüşürüz canım.' dedi ve Ginny'e sarıldı.Ardından Hogwarts'ın gizemli koridorlarına gitmek için yürümeye başladı.
Francesca V. Panarello
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Francesca V. Panarello

Kadın Mesaj Sayısı : 400
Mücadelede Tarafı : ...::Death Eaters::...

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 12:49 pm

Fiona Lily, yürüye yürüye söğüt ağacına geldi.Biraz manzaraya baktı.Sonra da yere çöktü.Okulu gerçekten çok seviyordu.Derslerin başlamasıyla canlanacağını biliyordu.Rüzgar turuncu saçlarını savuruyordu.Fiona'nın tek isteği uçmaktı.
David Unicorn

David Unicorn

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Rp Partneri : Jojo Weasley
Mücadelede Tarafı : Unicorn

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 12:57 pm

David söğüt ağacına doğru yürümeye koyulmuştu.yere baktığı için ancak söğüt ağacınını yakınına geldiğinde orada biri oldğunu anladı.Ama artık geri dönemezdi bu çok saçma olurdu.Bu Hufflepuff lı bir kızdı."merhaba" diyerek yanına oturdu ve " adım David" dedi.
Francesca V. Panarello
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Hufflepuff Sınıf Başkanı
Francesca V. Panarello

Kadın Mesaj Sayısı : 400
Mücadelede Tarafı : ...::Death Eaters::...

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:00 pm

Fiona Lily, isminin David olduğunu öğrendiği öğrenciye döndü.

"Benimde ismim Fiona Lily.Tanıştığıma memnun oldum."

diyerek elini David'a uzattı.
David Unicorn

David Unicorn

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Rp Partneri : Jojo Weasley
Mücadelede Tarafı : Unicorn

Söğüt Ağacı Empty
MesajKonu: Geri: Söğüt Ağacı   Söğüt Ağacı Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 1:02 pm

David ona uzatılan eli sıktı ve

"bende memnun oldum"

dedi ve onun konuyu açmasını bekledi.

Söğüt Ağacı
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki