Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çay dükkanı

+6
Nymphadora Tonks
David Unicorn
Amy Lee
Debbié D. Devilish
Hermione Granger
Pheobê Jane Kaulitz
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Kadın Mesaj Sayısı : 196
Rp Partneri : cık cık yok yok xD
Mücadelede Tarafı : Kaulıtz Ailesi
En Belirgin Özelliği : profesörüm

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeÇarş. Kas. 28, 2007 11:01 pm

rp in~~
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 1:54 pm

Ashley çay dükkanına gelmişti.Son 1 haftadır in-cin top oynuyor gibiydi.Kimse gelmiyordu.Bu yüzdende Ashley burada fazla zaman geçirmiyordu.Elindeki bezle masaları sildi.Tozları aldı.Yorulmuştu.''Ohhh.Sonunda bitti.Ammada zorlanmış etraf.Gerçi genelde kimse gelmediği için fazla saldım burayı''dedi ve masasına doğru yürüdü.Kasasını açtı.Paraları çıkarıp saymaya başladı.''1562 gelleon hı.İyi para.Müşteri olmadığı halde''dedi.Suratı asılmıştı.Ama Hogwarts açılana kadar günü burda geçecekti.Buna karar vermişti düşünürken.Daha sonra mutfağa gitti ve bir çay aldı eline.Oturup içmeye başladı müşteri beklerken...
Hermione Granger
1.Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Hermione Granger

Kadın Mesaj Sayısı : 122
Rp Partneri : Harry Potter

Kişi sayfası
Uçuş Hızı: 100

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 5:58 pm

Hermione içeri girdi Ashley'i görünce ''Merhaba Ashley işler nasıl gidiyor?'' diye sordu.Ashley suratı asıktı birşeye canı sıkılmış gibiydi...
http://sanalhogwarts.all-up.com
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:04 pm

Sonunda kapı açılmıştı.İçeri Hermione girmişti.Ashley'e ''Merhaba Ashley işler nasıl gidiyor?'' diye sormuştu.Ashley '' Merhaba Hermione.Nasıl gitsin işte.Görmüyor musun kimsenin gelip gittiği yok.Geçinip gidiyoruz.Eee sen neler yapıyorsun.Görüşmüyoruz çoktandır''dedi Ashley ve eliyle masayı göstererek ''Gell oturalım''dedi ve sandalyeyi çekip masaya oturdu.
Hermione Granger
Hermione Granger

Kişi sayfası

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:08 pm

Hermione bir sandalye çekip Ashley'in yanına oturdu ve ''Bende sıkılıyorum işte hasta filan yok canım sıkıldı.Biraz dolaşmaya çıktım'' dedi.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:12 pm

Ashley gülümsedi.''Ne güzel işte kimse hasta olmuyo ama senin açından farklı canın sıkılıyordur.Benim gibi''dedi ve aklına birşey dank etti ''Bu arada sormayı unuttum size ne ısmarlayabilirim Mrs Granger''dedi ve gülümseyerek ayağı kalktı.
Hermione Granger
Hermione Granger

Kişi sayfası

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:17 pm

Hermione gülümseyerek ''Ben bir adaçayı alıyım Mrs.Ashley'' dedi.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 6:35 pm

''Peki efendim.Hemen adaçayınız geliyor''dedi gülümseyerek.Ve mutfağa doğru yol aldı.Bir yandan çayları hazırlıyor bir yandanda mutfağı toparlıyordu hemde misafirini yalnız bırakmak istemiyordu.Çayları hazırladı tepsiyle beraber içeri götürdü.''Çaylarımız geldi.''dedi ve Hermione'nin önüne çayını koydu kendi çayınıda masaya koyarak tepsiyi eline alıp içeri götürdü. ''Eee Hermione anlat bakalım yazın nasıl geçiyor.''dedi ve gülümsedi Jane

out:adım değişti. Very Happy
Hermione Granger
Hermione Granger

Kişi sayfası

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 7:21 pm

out: gördüm

in: Hermione ''Teşekkür ederim Jane.Yazım güzel gidiyor ama biraz sıkıcı.Hep bir yerlerdeyim canım çok sıkılıyor.Eee senin yazın nasıl geçiyor?'' diye sordu Hermione.Bir yandanda çayını yudumluyordu.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeSalı Ara. 04, 2007 8:48 pm

Wendy gülümsedi ''Benimkide aynı hiç değişik birşeyler yok''dedi ve çayından bir yudumda o aldı.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Kadın Mesaj Sayısı : 369
Rp Partneri : CıxCıx yok XD
Mücadelede Tarafı : Devilish Dabüüküde XD
En Belirgin Özelliği : B.Değiştirme prf.//Mdr. Yrd// Gry. Srmls. Yeterlimi XD

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 7:17 pm

Deb'in başı çatlayacak gibi ağrıyordu.Buna daha fazla dayanamıyacaktı.Başı öylesine ağrıyordu ki içinden ölecekmiyim diye geçiriyordu.
Deb ağrısının geçeceğini umarak çay dükkanına geldi.İçeri girer girmez
"Bana bir melisa çayı .. şekersiz olsun"
Dedi ve gördüğü ilk masaya oturdu..
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 7:22 pm

Wendy içeri giren en yakın arkadaşı Deb 'i gördü.Yanına gitti ve önlüğünün cebinden kağıt kalem çıkararak Deb'in istediklerini yazdı.''Melisa çayı,şekersiz.Tamam hemen getiriyorum canım''dedi ve mutfağa gitti.Çayı hazırlayıp geldi ve Deb'in önüne koydu yanına oturdu ve ''Hoşgeldin Debie sen buralara uğrar mıydın''dedi ve güldü.Ardından ''ama pek iyi görünmüyorsun ne oldu''diye sordu.
Debbié D. Devilish

Debbié D. Devilish

Kadın Mesaj Sayısı : 369
Rp Partneri : CıxCıx yok XD
Mücadelede Tarafı : Devilish Dabüüküde XD
En Belirgin Özelliği : B.Değiştirme prf.//Mdr. Yrd// Gry. Srmls. Yeterlimi XD

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 7:26 pm

Deb Karşısındaki kızın Wendy olduğunu O siparişleri alırken anlamamıştı. Çünkü kıza bakmıyordu bile.başı öylesine ağrıyordu ki Onun wendy olduğunu anca konuşunca anlamıştı ama doğru düzgün cevap vermeye bile hali yoktu.
"Ahh wendy ahh .. başım çatlamak üzere canım ya çok kötü oldum"
dedi zar zor.
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimePerş. Ara. 06, 2007 7:30 pm

Wendy Debie 'nin haline üzülmüştü.''Hımm bakalım mutfağımızda size göre neler var''dedi ve kalkıp mutfağa gitti.Raflarda şifa bitkisini arıyordu.''İşte burdasın.''dedi kavonuzu alırken.Ve içeri gitti.Debie'nin tekrar yanına oturdu ''işte bu seni kendine getirir''dedi ve kapağı açarak bir tutam şifa bitkisinden Debie'nin çayına attı ''ben çok deniyorum.hiçbişeyim kalmıyo emin olabilirsin''dedi ve gülümsedi
Pheobê Jane Kaulitz

Pheobê Jane Kaulitz

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 3:20 pm

Wendy içeri girdi.Dükkan çok tozlanmıştı ''Aman Allah'ın yine mi''dedi ve çantasını masanın üzerine koydu.Cüppesini çıkardı ve dükkanın tozunu almaya başladı.İşi bitmişti.Kapının yanına yaslandı ve gelen giden var mı diye etrafı gözlemeye başladı.Biran bundan sıkılıp mutfağa gitti ve etrafı düzenlemeye başladı
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeCuma Ara. 14, 2007 8:49 pm

Okulların açılmasına az kalmıştı.Amy okul eşyası alışverişinden sonra, annesinden zar zor izin alıp Madamé Puddifoot'un Çay Dükkanı'na kendi başına gelmişti.İçeri girip boş bir masaya oturdu.Önce sürekli parlak saçlarından sürekli kayıp düşen tel tokasıyla uğraştı.Son bir kez daha saçını düzelttikten sonra 'Ben bir papatya çayı alabilir miyim?' diye seslesdi.
David Unicorn

David Unicorn

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Rp Partneri : Jojo Weasley
Mücadelede Tarafı : Unicorn
En Belirgin Özelliği : Profesör

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 3:24 pm

David Amy'yi görünce yanına geldi."Selam,oturabilirim demi?" dedi ve banada aynısından diye ekledi.
Misafir
Misafir

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 10:30 pm

Katie yorgunluk atmak için buraya geldi ve Bİr Böğürtlenli Çay Alabilir Mİyim dedi.
Nymphadora Tonks
1.Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
1.Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
Nymphadora Tonks

Kadın Mesaj Sayısı : 4
Rp Partneri : :(yok ;)

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 4:56 pm

ilk defa okul dışına çıkan nymphadora heycanlıydı. Üşümüştü ve sıcak bişiler içmesi gerektiğini düşünüyordu. bir limonlu çay dedi ve masaya otururken dinlenmek için yanlış yeri seçtiğini düşündü. Çünkü her tarafta çiftler sohbet ediyordu. Gardenia bahsetmişti burdan,"Nasılda unuttum " dedi ve yeni gelen çayını yudumladı. Soğuk içine işlemişti,çay baya ii geldi. Biraz daha oturduktan sonra ödevleri yapması gerektiğini düşündü. Hesabı ödedikten sonra oradan ayrıldı..
marry Potter
marry Potter

Kadın Mesaj Sayısı : 128
Rp Partneri : yok ki :( bir anda oldu sandım..
Mücadelede Tarafı : potter
En Belirgin Özelliği : 2.sınıf

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 11:15 am

marry kate çay dükkanına girdi boş bir masa aramaya başladı sonra katie yi görünce onun yanına giderek oturabilirmiyim diye sordu gülümseyerek.
Misafir
Misafir

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 11:17 am

Tabiki de canım otur dedi Katie.Çayından bir Yudum alarak.
marry Potter
marry Potter

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 11:19 am

marry kate oturarak nasılsın diye sordu katie'ya katie ile arkadaş olduğu için mutluydu o gerçekten çok iyi birisi diye düşündü.
Misafir
Misafir

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 11:26 am

İyiyim canım dedi Katie Aslında Bİraz CAnı Sıkılıyo Gİbiydi.
marry Potter
marry Potter

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 11:27 am

marry kate üzgünce saatine bakarak geç olnuş dedi üzgünüm katie kalkmam lazım biras işim varda dedi.herşey için sağol dedi.gülümseyerek ve masadan kalktı.
Misafir
Misafir

Çay dükkanı Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 11:32 am

Katie zaten benimde biraz işim var Kate Gİtmem GErek. dedi ve hesabı ödedikten sonra oradan ayrıldı.

Çay dükkanı
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki