Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çay dükkanı

+6
Nymphadora Tonks
David Unicorn
Amy Lee
Debbié D. Devilish
Hermione Granger
Pheobê Jane Kaulitz
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
ashley Potter
1.Sınıf Hufflepuff Öğrencisi
ashley Potter

Kadın Mesaj Sayısı : 219
Rp Partneri : Fred Tom Weasley (xD) :)) Canım ßenim
Mücadelede Tarafı : POTTER
En Belirgin Özelliği : 2. sınıf hufflepuff öğrencisi

Çay dükkanı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 2:52 pm

Ashley çay dükkanından içeri girdi..yorgun gözüküyordu..dersten yeni çıkmıştı..
marry Potter
1.Sınıf Gryffindor Öğrencisi
marry Potter

Kadın Mesaj Sayısı : 128
Rp Partneri : yok ki :( bir anda oldu sandım..
Mücadelede Tarafı : potter
En Belirgin Özelliği : 2.sınıf

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 2:53 pm

Marry çay dükkanına girdi.Gülümsüyerek kardeşinin yanına geçti nasılsın ash dedi : )
ashley Potter
ashley Potter

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 2:57 pm

Ash ikizinin gelmesine sevinmişti iyiyim marry ya sen nasılsın dedi bu aralar okulda harrye hiç rastlamadm ya sn gördünmü dedi.

Ve siparişleri almak için gelen garsona ben bir böğürtlen çayı alıyım dedi.Garson kafasını marrye çevirince oda nane limon çayı ister dedi..

İkizinin ne istediğini biliyordu.Gülümseyerek arkasına yaslandı ..
marry Potter
marry Potter

Kadın Mesaj Sayısı : 128
Rp Partneri : yok ki :( bir anda oldu sandım..
Mücadelede Tarafı : potter
En Belirgin Özelliği : 2.sınıf

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 3:01 pm

Marry gülümseyerek rahatca arkasına yaslandı...
Bende bu aralar hiç görmüyorm dedi.....evdede karşılaşmadık..

Bu arada istersen bir dersten çık çok yorgun gözüküyürsun dedi çünkü toplam üç derse giriyordu ash..
ashley Potter
ashley Potter

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 3:05 pm

Ash papatya çayını yudumlarken çok haklısın çok yorgunum a dedi ve beraber masadan kaltılar hesabı ödeyip oradan uzaklaştılar.ma bütün derslerimi çok seviyorum ve hiç birindende çıkmayı düşünmüyorum dedi...

Sonra ikizine dönerek kalksak ii olur yatakhaneye gidip dinlenmeye ihtiyacım var
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 30, 2007 12:07 am

Katie çayını içti.CAnı baya sıkılmıştı ve hesabı ödedi.Çantasından çıkardığı IPOD'u kulaklıkla dinleye dinleye oradan ayrıldı.
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 10:12 pm

Okulların açılmasına çok az bir zaman kalmıştı.Amy, bütün arkadaşlarını çok özlemişti ve bir an önce onlara kavuşmak istiyordu.Annesinden zar zor izin koparıp çay dükkanına gelmişti.Fakat geç kalmayacağına dair bir söz vermişti.Her geçen dakika daha çok canı sıkılıyordu.Saatine baktıkça daralanın sadece zaman olmadığını, kendisinin daha da gergin olduğunu anladı.Çay dükkanında pek kimse yoktu.''Bir baş belasına dahi razıyım.Tanrım lütfen biri gelsin yoksa sıkıntıdan patlayacağım!!!'' derin iç çekerek gözlerini kapıya dikti ve bir süre gelen olur mu diye öylece kapıyı izledi.Ama ne gelen vardı ne de giden.Ama Amy asla çabuk pes etmezdi.
Draco Lucius Malfoy
1.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Draco Lucius Malfoy

Erkek Mesaj Sayısı : 23
Rp Partneri : Amy Lee♥=>Sen benim için ilk ve teksin
Mücadelede Tarafı : Malfoy Ailesi
En Belirgin Özelliği : 1.Sınıf Slytherin

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 10:22 pm

''Lanet olası, salak herif.Önüne baksana!!'' sokak ortasında yaşlı adama bağırıp çağırıyordu.Adamcağızın tek suçu Draco'ya çarpmaktı.Draco oldukça sinirli görünüyordu.Adamın arkasından ettiği laflara aldırmayarak kendini ilerideki çay dükkanın atmıştı.Kapıdan içeri girdiği anda bütün siniri uçup gitmişti, çünkü orada, öylece, tek başına oturan Amy vardı.Turşu satan suratının yerine, kocaman bir gülümseme yerleşmişti yüzüne.Yavaşça Amy'nin yanına yaklaştı.''Merhaba Amy.Beni görmek her ne kadar çok hoşuna gitmese de katlanmak zorundasın.Çünkü bu saatte bizdne başka hiçbir salak buraya gelmez.'' Amy'i kızdırmak çok hoşuna gidiyordu.Ama slında hoşuna gidne Amy'nin ta kendisiydi.Onu gördüğü zaman herşeyi unutuveriyordu.He rne kadar Draco'yu sevmiyor olsa da, onu çok çekici buluyordu Draco.Amy bulunmaz hint kumaşı ve erişilemez , büyük bir yıldızdı onun için.
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 10:31 pm

''Ah! seni bilemem ama ben salak değilim Draco.'' karşısına hiç sormadan pat diye oturmuş genç adama selam bile vermek istemiyordu aslında.He ren kadar ondan hoşlanmış ols ada bunu belli etmemeliydi.Çünkü derslerine engel olma ihtimali vardı.Onun için aşktan daha öte dersleri vardı.Her ne kadar Draco'yu gördüğünd ekalbi daha bir başka atmaya başlasa da bunu belli edemezdi.En çok korktuğu şey, Draco'nun göz göre göre bir başka kızla çıkması ve Amy'nin hiçbirşey yapamamasıydı.Gözlerini ondan hep kaçırıyordu.Hayatınd ahiç yalan söylememişti Amy.Ve gözleri de bilmezdi yalan nedir.İçi parçalanıyordu Draco'ya baktığında.''Yine gıcıklığın üzerinde.'' Draco ile en son yanlız kaldıklaırnda aklından bile geçiremeyeceği şeyler olmuştu.İstemedne gülümsedi, bunlar aklına gelmişti birden.
Draco Lucius Malfoy
Draco Lucius Malfoy

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 10:38 pm

Gözlerine baktıkça haykırmak geliyordu içinden.Karşısında bir yabancı gibi durmak ağırına gidiyordu Draco'nun.Seviyordu Amy'i... evet bu doğruydu onu gerçekten seviyordu.Birçok kızla çıkmıştı ama Amy çok başkaydı.Hiçkimseye hissetmemişti Amy'e hissettikleirini.''Amy seni seviyorum ben!'' birden, istemeden çıkmıştı bu ağzından.Zaten Amy'de biliyordu bunu.Ama tekrar tekrar söylemek istiyordu bunu.''Ne diyeceğini tahmin edebiliyorum Amy, ama beni bir dinle lütfen.Bu zamana kadar birçok kızla çıktım ama hiçbirine sana hissettiklerimi hissetmedim.Çok farklısın sen benim için.Seni her gördüğümde kalbim parçalanmış olarak ayrılıyorum senden.Çünkü birini sevmek ve nefret edilmek çok acı.Bütün erkekler aynıdır derler, ama ben öyle biri değilim işte...'' devamını getiremiyordu.Kendini Amy'nin karşısında ezik gibi hissediyordu.Gerçekten çok değişik ve gario bir duyguydu bu.
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 10:47 pm

Ne diyebilirdi ki Amy? Draco öylesine ciddi görünüyordu ki.''Senden nefret etmiyorum Draco!'' elini Draco'nun masada duran elinin üzerine koydu.Öylesine sıcak ve sevgi doluydu ki elleri.''Seni seviyorum ben.Ama derslerim...'' bunu yapmamalıydı.Böyle birşeyi Draco'ya söylememeliydi.Kendi kendine, uzaktan seviyordu zaten Draco'yu.''Bak... ailemin yüzünü kara çıkartamam.Çok çalışmaya gayret ediyorum derslerime.Eğer beni gerçekten seviyorsan benim için küçük bir şartı kabul edersin.Seninle çıkarım.Fakat sadece derslerim olmadığında ve tatillerde buluşmak şartıyla.Ama olur da başkasına gözün kayarsa, asla affetmem bilesin!'' kendini çok mutlu hissediyordu.Daha önce hiç tatmadığı bir sevinçti bu.Eli hala Draco'nun ellerinin arasındaydı.
Draco Lucius Malfoy
Draco Lucius Malfoy

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 10:53 pm

Bir rüya olmalıydı bu.Evet, bu kesinlikle bir rüyaydı.Amy onu sevdiğini söylüyordu.''Be... ben... çok şaşırdım Amy.Gerçekten bendne nefret ettiğini sanıyordum.Seni seviyorum ve ne şartın olurs aolsun kabulümdür.Seni senede bir kere bile görsem hayalinle yaşarım seni.'' o gözler ilk defa ona bu kadar sevgi dolu bakıyordu.Amy'nin ellerinin arasında kalmış ellerine baktı bir an.Amy'nin ellerini sıkıca tuttu ve şunları mırıldandı.''Beni terketmeyeceğini bilsem seninle evliliğe kadar giderim.'' şok geçiriyordu sanki.O ve Amy çıkacaklardı artık.''Benimle çıkar mısın Amy?'' bu bir rüya olsaydı eğer hiç uyanmamayı tercih ederdi.
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 10:57 pm

''Bu kadar iddalısın yani sadık kalacağına.'' gülümseyerek Draco'ya bakmayı sürdürdü.''Ve evet seninle çıkarım Draco.'' birden duvarda asılı olan saat gözüne çarptı.Nerdeyse yarım saat geç kalmıştı eve.Gözleri büyümüş bir şekilde Draco'ya döndü.Ellerini yavaşça çekti ve ayağa kalktı.''Gitmem gerekiyor Draco.Zaten yeterince geç kaldım.'' Draco'nun yanağına bir öpücük kondurarak kapıya doğru ilerledi.
Draco Lucius Malfoy
Draco Lucius Malfoy

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 25, 2008 11:00 pm

Öpücükle aklı iyice uçup gitmişti.Amy'nin gitmesi gerektiğine gerçekten üzülmüştü ama bozuntuya vermemişti.''Hey bekle, seni geçireyim.'' hızla Amy'nin yanına geldi.Onunla bir adım atmak bile çok güzeldi.Beraber çay dükkanından çıktılar.Ama Draco'nun o günü tarihe yazması gerekecekti.
Eva J. Akira Kaulitz
Eva J. Akira Kaulitz

Kadın Mesaj Sayısı : 361
Rp Partneri : asla ve asla
Mücadelede Tarafı : Kaulitz
En Belirgin Özelliği : 2.sınıf oldukk!!

MesajKonu: Geri: Çay dükkanı   Çay dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 15, 2008 9:25 pm

out:vayy amy =)) arkadaşımı üzersen gebertirim seni Twisted Evil Razz Razz Very Happy

Çay dükkanı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2