Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Masalar

+5
Fred Tom Weasley
Hermione Granger
marry Potter
Deny Fear
ashley Potter
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Searlus Gaius L'Ombre

Searlus Gaius L'Ombre

Erkek Mesaj Sayısı : 351
Rp Partneri : Ashley Tisdale
Mücadelede Tarafı : Nickimin sonuna bak çok merak ettiysen yavrucuğum -_-'
En Belirgin Özelliği : Mezun

Masalar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masalar   Masalar - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ocak 31, 2008 2:43 pm

rp out: Biz işimizi yapmıyorsak senin karışman mı gerek hiç biryetkin bile yoken adminlerin verdiği? Karışmıyorum çünkü senin aksine eğlencelerinin uyarı ile bozulmasını istemiyorum. İlla defol kendi işine bak mı dedirteceksin kendine? Artık şu sözleri küçük beynine sok canım sen ortalığı bulandırmaktan başka hiç bir ie yaramıyorsun. Sitenin huzurunu kaçırıp kendini de rezil ediyorsun. Admin olsam seni anında banladım. Bu yüzden bence banlanmış gibi yap ve buraya bir daha uğrama daha aşağılık davranış düşünemiyorum bunu yapman dışında kalan. Eğer azıcık yüzün varsa ve biraz olsun sende erkeklik varsa bir daha tek kelime yazmazsın bu siteye.
Mattéo G. F. Alacran

Mattéo G. F. Alacran

Erkek Mesaj Sayısı : 212

Masalar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masalar   Masalar - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 01, 2008 3:05 pm

Erkeklik xD Hhaha bu komikti işte. Sen kendine baksana bir kız olarak erkek karakterini oynuyorsun. Benim kız olmadığım ne malum.. xD Yafrucum, bebişim xD

Sen hala bişilerin farkında değilsin dimi... Benim rütbemde ne yazdığı kimsenin umrunda değil. Ben müfettişken kendi yetkilerimi kendim yarattım. Okuldaki bütün işlere karışmak benim haddim değildi yaptım. Bi kaç üye itiraz etti ama değişen hiç bişi olmadı. O yüzden prof muşum başka bişimişim hiç umrumda değil.

Bir DM insanlara RP'deki hataları düzeltmesi için uyarır. Bunu bu başlığa rp out diyerek yapmana gerek yokki. PM diye bişide var sonuçta. Onlar eğleniyo belki ama geyik bölümündede eğlenebilirler. RP sadece eğlenek değil aslında. Hayattaki beklentileri, hayalleri ortaya koyma onu gerçekleştirince ne olur diye kendini sorgulayabilme yeteneği kazandırma işidir. DM'miş. Ne olmuş yani sen DM'sin ben değilim. Bu benden üstün olduğun anlamına gelmezki RP konusunda...

İmzandaki gibi Gariban bi DM'sin sen.. Başka bişi diil xD Ben üstünmüyüm hayır(!).. Sadece gerçeklerle yüzleşemiyosunuz. Bunu kabul edin..
Searlus Gaius L'Ombre

Searlus Gaius L'Ombre

Masalar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masalar   Masalar - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 02, 2008 12:50 am

Evet belli sen erkek olamazsın zaten. Senin insan olmanı beklemiyorum şahsen artık. Rpm senden üstün ama DM olduğum için değil rp yaparken eğlendiğim için. Bana göster harika bir rp ben sana on bin tane bilgisayarıma kayıtlı rpmi göstereyim binlerce ya kapanmış ya da hala sürmekte olan rp sitelerinden. Sen benl rp yapmaya çalış hele bak gör seni böcek gibi eziyor muyum ezmiyor muyum bücür. Madem hakaret etmeye başladık ben sürdüreyim. Senngibi sümüklü veletlerin etrafa bulaşıp onu bunu ısırmaya kalkmaları yalnızca ne kadar aşağılık olduklarını gösteriyor. Benim br esprimi hakaret yapacak kadar zavallıysan gerçekleri dinle sen aşağıladığın rp sitesinde, o beğenmediğin kişilere muhatap olacak onların karşısında kendini salak saçma hakaretler ederek bir de ulaşamadıklarına tükürmeye çalışarak didini duran ve bunu yaparak harika, şahane bir insan olduğunu sanan zavallı bir böceksin, hayır böeklere hakaret ediyorum. Sen böcekten bile aşağılık bir sürüngensin. Bunlar kızmış hallerim değil. Beni kızdırmak gibi bir şerefe asl nail olamazsn sen. Ben senin aksine bir insanım. Dğer sitedekiler belki senin bu gerçekyüzünü görmeyip kızmış olabilir ama seni benim gibi algılasalardı sadece gülmekle yetinir hatta sana muhatap bile olmazlardı. Adminler seni banlamıyor belli ki senle muhtap olmayı istemiyorlar. Senin gücün bu işte. İnsanları yıldırıyorun sonra da onlar seninle muhatap olmamak için sana he diyorlar. Ama bana hiç bir etkin olamaz ne senin sitene kaydolk gibi aptallık ettim zaten senin stenin çok çok üst seviyesinde olan,hogwarts bla bla zımbırtısı olmayan özgün bir rp sitesine üyeyim ve oradaki herkes gibi zevk alarak ve sizin gibierin asla ulaşamayacağı şekilde ister uzunlu ister kısalı, kafamdaki her kuguya dalark rp yapıyorum. Senin gibi kitap okuduğu bile şüpheli kör cahiller gibi rp yapmıyorum bunun sonucunda. Zamanımı etrafla uğraşarak değil gerçekten rp yaparak geçiriyorum. Ama sen kör dünyanda kendin beğenmişlik aynanda her aşağılık yaratık gibi aldanıyor, kendinimuhteşem bir şey sanıyorsun. Bense seninle eğleniyorum. Ah bir yazsa birşeyler gülsem gülsem saçmalıklarını okuyup ne zavallılar varmış diye kara kara düşünmsem diye bekliyorum. Ama biliyor musun? Aslında iyi ki varsın. Eğersenin gibi bir zavallıya rastgelmeseydim içimi dökemez, GERÇEK insanlara karşı hissettiğim kızgınlıklarımı dökemezdim ortaya. Ayrıca ben rp outdiye yazıyorsan sana ne? Sen öyle bile yapmadan başlıkları kirletiyor, iyice içine ediyorsun ama sana kimse bir şey demiyor bakıyorum. Ayh çok eğlendim daha da yaz bakalım seni böcek gibi ezeyim gene de şımarma gibi olman öyle olmakla bir değil. Laughing (İşte hakaret bu canımcım az öncekiler iltifattı tabi ezik birisi olman bir gerçek)
Mattéo G. F. Alacran

Mattéo G. F. Alacran

Masalar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masalar   Masalar - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 6:03 pm

Yok artık xD Benle muhatap olmamak içinmi xD Güldürüyosun beni ya.. Ayrıca benim sana verdiğim site benim kendi sitem değil. Sadece bildiğim kaliteli bi RP sitesi xD Sen şimdi kalite dediğim için onca laf edersin...

Benim kitap okuyup okumadığımı, cahil olup olmadığımı bilmen akıllıca bi laf etmen kadar imkansız. Emin ol senden daha bilgili ve kültürlüyümdürki ne kadr kitap okuduğumu yazma gereği bile duymuyorum. Sen şimdi bu hakaretleri ederek kendini benden üstün görüyosun dimi xD

Rpouta gelince.. Sence bu başlık altında RP yapılmaya devam edilebilir mi? Mantıksız(!)

Senin pc'ye kaç tane RP kaydettiğin umrumda değil oğlum(pardon sen kızdın dimi xD) Her nese kesin o RP'lerdede böle saçmalıyosundur. Ezik değilim ki olsamda bunu belirtmek sana düşmez. Ayrıca bunu nie söledim biliyomusun xD Onu kabullendiğimi düşünme die.. Anlamassın sen die..

(Cvp atcakmısın daha xD Gerek yok bence.. Hatam yok hala.. Ben zaten seninde hatan olduunu sölemedim hiç.. Nİye bu kadr alınıyosann xD )
Searlus Gaius L'Ombre

Searlus Gaius L'Ombre

Masalar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masalar   Masalar - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Şub. 17, 2008 1:06 am

koptumm yaa Laughing hele şurası tam kopuşluk
Alıntı :
oğlum(pardon sen kızdın dimi xD)
Laughing Laughing En çok bu kısmı sevdim Gece gece bu ne zuhaha Alınmak mı aha sen seni gerçekten ciddiy aldığımı sandın. Hem de saçmaladığımı gördüğün halde. Yane aklıma geleni yazdım sadece ciddiye aldıklarımla gerçekten kavga ederim senin gibilerle sadece dalgamı geçerim. Yanıt vermeseydin üzülür müydüm? Ona da hayır artık Laughing oğlum dedi yaaa kopuşşşş xD
Mattéo G. F. Alacran

Mattéo G. F. Alacran

Masalar - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Masalar   Masalar - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Şub. 20, 2008 11:11 pm

xD anlıyorum...

Masalar
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Masalar...