Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadlık ve Büyücülük Okulu

Sihir Başlıyor

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çimlerin Üstünde

+21
Deny Fear
xd
Serah Cesilla Asher
David Unicorn
Avril Lily S.Gaunt
Hilary Potter
Shaina Twain
Breeze Angelina Potter
marry Potter
Melody Y. Black
ashley Potter
Maynard J. Lotthenburg
Avril Lavigne
Sammy Potter
Hermione Granger
Ginny Elisabeth Potter
Eragon James Black
Ronald Weasley
Eva J. Akira Kaulitz
Francesca V. Panarello
Amy Lee
25 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sonraki
YazarMesaj
Eragon James Black

Eragon James Black

Erkek Mesaj Sayısı : 494
Rp Partneri : Vanessa S. Peter
Mücadelede Tarafı : Black
En Belirgin Özelliği : Ölüm Yiyen Başkanı

Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 8:34 pm

Eragon ormanın içine cisimlendi oradan da göle geldi.Göle gelirken etraf karardı.Her taraf donmaya başlamıştı.Bunu kasıtlı yapıyordu.Çünkü hoşuna gidiyordu.İlerideki bir ağaca gitti.Sonra ağacın arkasına 2 çocuk geldi.Biri kız biri erkekdi.Seslerinden öyle anlaşılıyordu.Eragon kafasını çocuklara doğrulttu bir slytherin diğeri gryffindordu.Bir kavga çıkabilirdi.Bu Eragonun hoşuna giderdi.Hogwarts anıları birden canlanmıştı.Ama asla duygusallaşmamıştı.
http://www.setbb.com/hogwartsrpgci1
Amy Lee

Amy Lee

Kadın Mesaj Sayısı : 438
Rp Partneri : Draco Lucius Malfoy--->CanımıN İçİ Senİ SewiyoruM
Mücadelede Tarafı : Lee Ailesi
En Belirgin Özelliği : 2.Sınıf Slytherin

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 8:39 pm

Amy, dikkatini hemen Ron'a yöneltti.'İyiyim ortak ya sen nasılsın?' dedi gülerek.'Sınavlar biraz ağır geçiyor ha ne dersin?
Ronald Weasley

Ronald Weasley

Erkek Mesaj Sayısı : 687
Rp Partneri : Fiona Lİly A. Blanchett
Mücadelede Tarafı : Weasley
En Belirgin Özelliği : Gryffindor 2. Sınıf

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 8:46 pm

"kesinlikle öle" dedi ron aynı zamanda kafa sallayarak "ee grup falan noldu tam olarak?" die sordu meraklı bakışlarla
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 8:57 pm

Amy, pek de emin olmayan bakışlarla cevapladı.'Sen bateri çalıyorsun,Avril piyano çalıyor,Tarja gitar çalıyor.... neyse bir isim bulabildinmi bari?'
Ronald Weasley

Ronald Weasley

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 9:03 pm

"grup içinmi" dedi ron "aa evet düşündüm biraz" die yalan söledi sorumsuz biri gibi görünmek istemiordu ama öle biriydi işte...
aslında düşünmeye pek fırsatı olmamıştı birden aklına saçma sapan bişey geldi çok saçmaydı olmazdı evet ronda biliordu... birden " salya sümükler " dediğini duydu farkında olmadan sölemişti bunu "aptal ron" die düşündü bu kadar salak durumuna düşeceğini düşünmemişti hiç ağzından kaçıvermişti birden ne derler hani - dışından düşünmüştü...
en sonunda aptal aptal amy ye bakmayı kesip "aslında hiç bişey düşünmedim" dedi ve suçlu bi yüz ifadesiyle amy ye baktı
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 9:08 pm

Amy, Ron'a gülümseyerek baktı.'Hey, sorun değil.Mutlaka bir isim buluruz.' dedi.Bir yandan da yalan sölediğinden utanmış gibi görünen Ron'a baktı.'Şey... aslında bende pek düşünmedim ama aklıma birkaç şey geldi.Herneyse bu grup konusunu sonra konuşuruz.Lily ile aranız nasıl bu arada?' diye sodu Amy.Sonra da neden herkesin özel hayatına burnunu soktuğunu düşünerek kendi kendine kızdı.
Eragon James Black

Eragon James Black

Erkek Mesaj Sayısı : 494
Rp Partneri : Vanessa S. Peter
Mücadelede Tarafı : Black
En Belirgin Özelliği : Ölüm Yiyen Başkanı

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 9:19 pm

Eragon çocukların konuştuklarını duydu.Ne grubu diye kulak verince müzik grubu olduğunu anladı.Ardından kızın Amy olduğunu gördü.Lilyden bahsediyorlardı acaba bu Avril Lily S.Gaunt olabilir miydi.Eragon sinirlenmiş görünerek.Onların yanından geçti.Amye bir bakış attı ve ileride onları ngörebileceği birdenden arkasında siyah bulutlar bırakarak oradan cisimlendi.
http://www.setbb.com/hogwartsrpgci1
Ronald Weasley

Ronald Weasley

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:11 pm

Amy Lee demiş ki:
Amy, Ron'a gülümseyerek baktı.'Hey, sorun değil.Mutlaka bir isim buluruz.' dedi.Bir yandan da yalan sölediğinden utanmış gibi görünen Ron'a baktı.'Şey... aslında bende pek düşünmedim ama aklıma birkaç şey geldi.Herneyse bu grup konusunu sonra konuşuruz.Lily ile aranız nasıl bu arada?' diye sodu Amy.Sonra da neden herkesin özel hayatına burnunu soktuğunu düşünerek kendi kendine kızdı.

"İyi..." "yani aramız" dedi ron "peki ya snin?..."diye sordu biraz çekinerek aslında nie çekiniorduki ? amy yi sevmişti çok yakın arkadaş olabilirlerd hem amy ona böle bişi sorduysa oda ona sorabilirdi "...yani senin hayatındahayatında özel biri varmı ?"
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:18 pm

Amy, biraz duraksamıştı.Ron, erkek arkadaşlarının arasında en çok sevdiği dostlarındandı.Biraz garip bir ifade takınarak Ron'a döndü.'Şey... ben aşka inanmam.' diye yanıtladı.'Yani bilemiyorum.Derslerden vakit ayırıp da hiç sevgili aranımında bulunacak zamanım yoktu.Zaten olsa da... aslında bana saçma geliyor bu yaşta.Bilemiyorum belki de hayatımda biri yok diye böyle düşünüyorum.' dedi Amy.Sanki gülümseyen yüzü solup gitmişti.Bakışları bir an göle yöneldi.Daha sonra tekrar Ron'a döndü.'Biliyor musun sen çok iyi bir dostsun Ron.Hep dostum kalmanı isterim.' dedi Amy, eki neşesini bulmuş gibiydi.Ron'u gerçekten çok svemişti çok iyi biriydi.Dost olarak onu gerçekten çok seviyordu.İyi bir dost olabileceklerini düşünüyordu.
Ronald Weasley

Ronald Weasley

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:25 pm

ron gülümsedi amy nin bu düşünceleri onu mutlu etmişti "snde öle amy" dedi "snde çok iyi bi dostsun..."
Amy yi sevmişti gerçekten...
"sonsuza kadar dostuz ozaman" dedi gülümsemesini sürdürerek...
xd

xd

Erkek Mesaj Sayısı : 190
Rp Partneri : Dr.Sofia ßoutella
Mücadelede Tarafı : Evans
En Belirgin Özelliği : Profesör

Kişi sayfası
Uçuş Hızı:

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:26 pm

Oskiyano konuşulanları duydu ve:
"Belki haklısın Amy ama aşkın varlığına inanmak zorundasın.Çünkü aşkın varlığın arayınca bulabilirsin." dedi duygulu bir şekilde...
http://hponline.phpbb24.com
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:30 pm

Amy, gülümsemesini sürdürerek Ron'a baktı 'Tabikide dostuz.' dedi,Ron'un sırtına bir şaplak indirirken.'Şey... acıdıysa afedersin.Bu arada dönem sonuna yaklaşıyoruz.Zayıf beklediğin bir ders var mı?' diye sordu Amy.Aslında derslerden konuşmaktan nefret ederdi ama Ron'un sevebileceğini düşünmüştü.
Ronald Weasley

Ronald Weasley

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:36 pm

ron şaplağın etkisiyle hafiften sarsıldı ve gülümsemesini sürdürdü..

"derslerden bahsetmesek" dedi "hergün hersaat hayatımızın içindeler zaten böle güzel anlarda dersler beni bayıyor"

sonra aklına geldi birden... belkide amy derslerden bahseteyi severdi ama onun yüzünedeki ifadeye bakılırsa oda pek hoşlanmıordu bu muhabetlerden snra bi ses duydu..

"Belki haklısın Amy ama aşkın varlığına inanmak zorundasın.Çünkü aşkın varlığın arayınca bulabilirsin"

bu profesör evans tı... ron ona döndü...
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:42 pm

Amy, Ron'a mutlu ve şaşkın bir şekilde bakıyordu.'Gerçekten içimi okuyorsun Ron.' dedi Amy, gülümsüyordu.'Bende derslerden bahsetmeyi sevmiyorum ama sen istersin diye ses çıkartmadım.' dedikten sonra onları izleyen profesöre döndü.'Hoşgeldiniz Prof.Evans.' dedi.
Ronald Weasley

Ronald Weasley

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 10:45 pm

ron gülümseyerek amy iye baktı snra kafasını tekrar prof.evans a çevirdi "iyi akşamlar profesör" dedi
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 11:03 pm

Amy, profesörün dalgın olduğunu anlayarak Ron'a yöneldi. 'Şey... saçma gelebilir belki, ama bir soru sormak istiyorum.' dedi , tedirgin tedirgin.'Hiç ölmüş olan bir kardeşin var mı?'
Ronald Weasley

Ronald Weasley

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 11:11 pm

ron amy nin sorusu üzerine amy iye döndü "hayır yok" dedi "ama birinin öldüğünü gördüm..."acaba amy i ölen birini görmüşmüydü...
" peki ya snin varmı? ölen bir kardşin?"
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 11:20 pm

Amy, asık suratını ve üzgün bakan gözlerini Ron'a çeivrdi.'Aslında benim bir kardeşim vardı.Bir kız kardeşim ve adı Nancy'di.O öldü ve ben bunu kendi gözlerimle gördüm... çok korkunçtu...' Amy daha fazla devam edememişti.Hava soğuyordu ve Amy üşümeye başlamıştı.
Ronald Weasley

Ronald Weasley

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 11:27 pm

ron elini amy nin omzuna koydu onu teselli edercesine...
esen rüzgarla içi titredi hava çok soğuktu
"içeri girelimmi?" die sordu
Amy Lee

Amy Lee

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 11:32 pm

Amy, Ron'a baktı ve 'Sağol Ron sen çok iyi bir dostsun.' dedi gülümseyerek.'Aslında bende üşüdüm haydi gidelim.' dedi Amy.O ve Ron şehvetli Hogwarts şatosuna yürüdü.
David Unicorn

David Unicorn

Erkek Mesaj Sayısı : 452
Rp Partneri : Jojo Weasley
Mücadelede Tarafı : Unicorn

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 2:05 pm

David dalgın dalgın göl kenarına gelip çimlerin üstüne uzandı.Gök yüzünü seyrediyordu.Sınavlarını düşünüyordu.Kehanet sınavı olmasa çok rahat edecekti ama...
Bunları düşünerek öylece durdu.
Avril Lily S.Gaunt
1.Sınıf Slytherin Öğrencisi
Avril Lily S.Gaunt

Rp Partneri : Aranıyo!!

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 2:12 pm

Avril son zamanlarda hiç birşey yapamıyordu.Buna kafasını çok takmıştı.Göl kenarı onu rahatlatan tek yerdi.Buraya geldi.İleride David'i gördü.Yanına doğru ilerledi.

''Merhaba nasılsın''

dedi.

David'in yanına oturdu...
David Unicorn

David Unicorn

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 2:18 pm

David Avril'i gördüğüne sevindi:

"iyiyim sen nsaılsın " dedi.
Avril Lily S.Gaunt
Avril Lily S.Gaunt

Rp Partneri : Aranıyo!!

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 2:19 pm

Avril David'e döndü.

''İyiyim ''

dedi.

''Sadece şu gıcık sınavların bitimesini bekliyorum''

dedi.

''Ee sen burda tek başına ne yapıyorsun''

dedi.
David Unicorn

David Unicorn

MesajKonu: Geri: Çimlerin Üstünde   Çimlerin Üstünde - Sayfa 12 Icon_minitimeC.tesi Ara. 29, 2007 2:21 pm

David cevap verdi:

"bende sınavları düşünüyorum.Kehanet dersinin sınavına girmedim ve hiç istemiyorum da girmek."

dedi.

Çimlerin Üstünde
12 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sonraki